USB'ye Windows XP kurmak

Neden canlı Linux dağıtımlarını kullanmıyorsun? USB ile çalıştırmada onlar daha iyi iş çıkarıyorlar.
Ne hatası verdi?

Hocam Linux'u sevmiyorum. USB'yi Boot ettim ama siyah ekranda kaldı olmadı :( bana ne yapmam gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlatır mısınız acaba?
Hocam Linux'u sevmiyorum. USB'yi Boot ettim ama siyah ekranda kaldı olmadı :( bana ne yapmam gerektiğini ayrıntılı bir şekilde anlatır mısınız acaba?

Arkadaşlar uzun uğraşlarım sonucu başardım. Artık Windows XP'yi USB'den Boot edip kullanabiliyorum :) herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Nasıl yaptığınızı açıklar mısınız biz de faydalanalım.

Tabi ki hocam. Açıklama yapmayı düşünemedim kusura bakmayın :)
Çözüm:
İnternete Windows XP USB'ye kurma değil de Windows XP portable olarak arattım. Rastgele bir siteden dosyayı indirdim. USB'ye Rufus ile yazıp BIOS'dan Boot ettim. Bu şekilde :)

Son düzenleme:
Tabi ki hocam. Açıklama yapmayı düşünemedim kusura bakmayın :)
Çözüm:
İnternete Windows XP USB'ye kurma değil de Windows XP portable olarak arattım. Rastgele bir siteden dosyayı indirdim. USB'ye Rufus ile yazıp BIOS'dan Boot ettim. Bu şekilde :)
Kaç GB yer kaplıyordu acaba bilginiz var mı? Windows XP SP3 Pro mu indirdiniz? Bu arada canlı oturum gibi PC'yi kapatınca yaptıklarınız sıfırlanıyor mu?

Kaç GB yer kaplıyordu acaba bilginiz var mı? Windows XP SP3 Pro mu indirdiniz? Bu arada canlı oturum gibi PC'yi kapatınca yaptıklarınız sıfırlanıyor mu?

Hocam 222 MB yer kaplıyor. Çok hızlı ve benim indirdiğimde yaptıklarım kapanınca sıfırlanıyor maalesef. Pro diye geçmiyor sadece Windows XP SP3 diye yazıyor özelliklerde. :)

Geri
Yukarı