USB'yi bootlayamamak

Başka siteden indirdiğim image dosyasını Rufus ile yazdırıyorum sonra BIOS'tan USB'yi seçiyorum o ekran geliyor, Continue'ye tıklayınca yine aynı yer geliyor.

• Casper Nirvana F600
  • Intel Core i5 7200U
  • GeForce 940MX
  • 1 TB HDD
  • 120 GB SSD
    image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İmajı indirdiğiniz konuda yapmanız gereken BIOS ayarları verilmiştir. Bunlardan en önemli olanı BIOS'u UEFI olarak kullanmaktır. BIOS'u UEFI olarak ayarlayın ve tekrar deneyin. :)

Bana hazırlayabilir misiniz acaba :) son konuma yazabilirseniz
30 Ağustos'a kadar EFI dosyası yayınlanacak yalnız şu anda olduğum yerde internet olmadığı için hemen hazırlıyamam. Aynı zamanda Monterey ve Big Sur imajlarını bu sebepten dolayı Drive'dan MediaFire üzerine geçiremiyorum :(

30 Ağustos'a kadar EFI dosyası yayınlanacak yalnız şu anda olduğum yerde internet olmadığı için hemen hazırlayamam. Aynı zamanda monterey ve Big Sur imajlarını bu sebepten dolayı Drive'dan MediaFire üzerine geçiremiyorum :(

Geldinizmi acaba hocam? Sanırım HP Dell gibi laptoplar da modelini kext de ayarlamak gerekiyormuş son konuma yazmıştı arkadaş.

Evet ama EFI dosyamı beklemek daha sağlıklı olacaktır :)
Hocam şu konuda paylaştığınız raw dosyasını macbook'u format atmak için kullanabilir miyim yoksa sadece Windows'lar için mi mi o paylaştığınız raw dosyası?

Hocam şu konuda paylaştığınız raw dosyasını macbook'u format atmak için kullanabilir miyim yoksa sadece Windows'lar için mi mi o paylaştığınız raw dosyası?

Evet, kullanabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı