USB'yi HDD olarak kullanmak

Furkan Kızılay

Hectopat
Elimde SanDisk'in 16 GB'lık flash belleği var. Bilgisayarımda sadece C: Klasörü var ve bazı uygulamaları yükleyemiyorum sorun çıktığı için bu flash belleği D: Klasörü olarak kullanabilir miyim içine oyun falan yükleyeceğim. Kullanabiliyorsam nasıl yapabilirim?

Yapabilirsin. Ama 16 GB üzeri oyunlar yükleyemezsin (Senin USB'ine göre). D: Klasörü olarak kullanabilirsin fakat USB belleğini sürekli takılı olması gerekiyor, yoksa oyun açmak istediğinde, oyunu bulamayacağı için hata verecektir.

Elimde SanDisk'in 16 GB'lık flash belleği var. Bilgisayarımda sadece C: Klasörü var ve bazı uygulamaları yükleyemiyorum sorun çıktığı için bu flash belleği D: Klasörü olarak kullanabilir miyim içine oyun falan yükleyeceğim. Kullanabiliyorsam nasıl yapabilirim?

Eğer oyun açacaksan muhtemelen oyun içi performans düşecek ve oyunlar çok yavaş açılacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

16 GB çok düşük alan. Harici bir SSD olsaydı OK derdim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı