USB'yi PC'ye takınca kullanıcı seçme menüsünü açtırmak mümkün mü?

Ben programı ilk kurduklarinda işimi halletmiştim😉😎

O Reis sen hızlısın ama bu dediğim şey benim daha yeni aklıma geldi boş boş otururken böyle bir şey düşündüm ve dedim beden olmasın ki hemen araştırmaya başladım ama elle tutulur bir şey bulamadım dedim burada kesin elle tutulur bir sonuç elde edebilirim hiç değilse 1 basamak yukarıdayım şu an bakacağız işe yararsa çok güzel olacak

Kanka Instagram kullanmiyorum. Ama yacaklarini anlatayim. Py ile.

Kod:
import time.
import os.

while True:
 os.system("vncdotool key ctrl-alt-del")

# Bir saniye bekle.
 time.sleep(1)

Kodunu PyInstaller ile uygulamay donustur. Sonra onu USB Autorun Creator ile kendi otomatik başlatılabilir USB belleğinizi oluşturun! yap. Hedef PC yede autorun creator indir. Ve USB'yi tak.

Kanka üzücü olan şey bu kodun hatta hiçbir crtl alt del kodunun çalışmıyor olması. Maalesef Windows bunu simüle etmeyi engellemiş. Anca üst seviye "C" gibi dillerle, DLL falan filen şeyleriyle yapılabilir.

O Reis sen hızlısın ama bu dediğim şey benim daha yeni aklıma geldi boş boş otururken böyle bir şey düşündüm ve dedim beden olmasın ki hemen araştırmaya başladım ama elle tutulur bir şey bulamadım dedim burada kesin elle tutulur bir sonuç elde edebilirim hiç değilse 1 basamak yukarıdayım şu an bakacağız işe yararsa çok güzel olacak
knk o kod yerine bunla yap
Kod:
from pynput.keyboard import Key, Controller
#pip install pynput
import time

# Klavye kontrolcüsünü başlat
keyboard = Controller()

# Biraz bekleyelim
time.sleep(2)
while True:
    time.sleep(5)
    # "Windows" tuşuna bas
    keyboard.press(Key.cmd)
    keyboard.release(Key.cmd)

Windows tuşuna basiyor. Oradan manuel olarak açarsın. Ama açilirken bekle 15 saniye.

Bugün deneyeceğim, olursa yazarim.

Son düzenleme:
Kanka üzücü olan şey bu kodun hatta hiçbir crtl alt del kodunun çalışmıyor olması. Maalesef Windows bunu simüle etmeyi engellemiş. Anca üst seviye "C" gibi dillerle, DLL falan filen şeyleriyle yapılabilir.

Kanka o kod yerine bununla yap
Kod:
from pynput.keyboard import Key, Controller
#pip install pynput
import time

# Klavye kontrolcüsünü başlat
keyboard = Controller()

# Biraz bekleyelim
time.sleep(2)
while True:
 time.sleep(5)
 # "Windows" tuşuna bas
 keyboard.press(Key.cmd)
 keyboard.release(Key.cmd)

Windows tuşuna basiyor. Oradan manuel olarak açarsın. Ama açilirken bekle 15 saniye.

Bugün deneyeceğim, olursa yazarim.

Tamamdır kanka cevap bekliyoeum

Geri
Yukarı