Userbenchmark GPU'mu görmüyor

emirugrl

Centipat
Selamlar. Userbenchmark testi yaptığımda, testte GPU (1050 Ti) gözükmüyor, "unable to locate attached display" hatası veriyor. Onun yerine Intel HD Graphics 630'u teste sokuyor. Resimde gözüktüğü gibi GPU'nun Driver'ları da kurulu. Bunun sebebi nedir?

Screenshot (23).png
Screenshot (24).png
Screenshot (25)_LI.jpg
Screenshot (26).png

Son düzenleyen: Moderatör:
"3D ayarların yönetilmesi"nde ekran kartınızı "Otomatik" den çıkartın ve 1050ti seçerek uygula yapın. "Görüntü ayarlarını önayarla yap" dan 3. seçenek "Benim tercihimi kullan ve şunlara önem ver" seçeneğinde En sola yani "Performans"a kaydırarak uygula yapın böylece tam sonuç alabilirsiniz.

"3D ayarların yönetilmesi"nde ekran kartınızı "Otomatik" den çıkartın ve 1050ti seçerek uygula yapın. "Görüntü ayarlarını önayarla yap" dan 3. seçenek "Benim tercihimi kullan ve şunlara önem ver" seçeneğinde En sola yani "Performans"a kaydırarak uygula yapın böylece tam sonuç alabilirsiniz.
Sağ olun, oldu :)

"3D ayarların yönetilmesi"nde ekran kartınızı "otomatik"den çıkartın ve 1050 Ti seçerek uygula yapın. "görüntü ayarlarını önayarla yap"dan 3. seçenek "benim tercihimi kullan ve şunlara önem ver" seçeneğinde en sola yani "performans"a kaydırarak uygula yapın böylece tam sonuç alabilirsiniz.

Bende de var.

Geri
Yukarı