Userbenchmark YouTube kanalı açıldı

Evet ilk video dün yayınlandı. Artık kullanıcıların testlerinden sonra video'lu FPS testlerini de görebiliyoruz. İlk testi Ryzen 5 3600 ile CS GO'da yaptılar. (RX 5700 XT)

Kanalın linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Birçok insan siteye ihtimam edilmemesi gerektiğini söylese de çok sevdiğim bir site kendisi.

Özellikle grafik ile zenginleştirilmiş olması benim çok hoşuma gidiyor.

Açıldığı iyi oldu ama geç kaldılar bence. Halihazırda çok iyi videolar çekenler var.

Açıldığı iyi oldu ama geç kaldılar bence. Halihazırda çok iyi videolar çekenler var.
Çeşitlilik iyidir, birkaç kanaldan izlemek lazım testleri.Ben Userbenchmark'a güveniyorum.

Bu site Intel yanlısı olduğu için epey eleştiri aldı. Testlerini dikkate almadan önce bunu aklınızda bulundurmanızda fayda var.
Bu aralar sürekli puan sistemini değiştiriyorlar ama ben bunları zaten ciddiye almıyorum. Benim için kullanıcıların yaptıkları testler önemli. Onların sistemlerini inceleyerek fikir sahibi olabiliyoruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı