Usta olduğunuz oyunlar neler?

Aylardır oynamasam da CS:GO
Sistemime ve 25 FPS ile kasmasına rağmen yüksek rankları versus da rahat rahat mağlup ederdim. Şimdi girsem eski performansımın ancak 5 te biri ile oynarım. Aylardır oyun oynamıyorum.

CS 1.6 (Isınınca iyi olabiliyorum.)
Transformice (Senelerin verdiği yetenekten olsa gerek.)
Outlast (Kaç kere izledim hatırlamıyorum ama en az 2 kere normal versiyonunu bitirdim 1 kere de Whistleblower bitirdim. Harika bir oyun. Ustası oldum ama Medium zorluktan sonrasını başaramıyorum.)
LFS (Baya hızlı drift yaparım, yabancılara ayak uydurabilecek kadar neredeyse.)
Şimdilik aklıma gelenler bunlar, daha da vardır. :)

Galiba hiçbiri :(
684 saat CS:GO oynadım, 4 buçuk yıl önce başlamıştım. En yüksek Nova 3 oldum, şu an hala Nova 3'üm yenice rank atladım. 684 saat ama son 1 aydır 80 saat oynadım ve Silver Elite'ten Nova 3'e zar zor yükseldim. Bundan öncesi haftada 2-3 el falan gibi çok süreksiz oynamamdan kaynaklı olmalı ki hiç düzgünce rank atlayıp gelişemedim. Hatta uzunca bıraktığım dönemler de oldu.

Bu CS'den örneğimdi. Mesela War Thunder'da 2 ayda bir tekrar başlayıp bırakıyorum. Metin 2 hariç hiçbir oyunu sürekli her gün oynayamadım. Metin 2 de yetenek gerektiren bir oyun değildi zaten :D:D:d
Ben çok oynuyorum galiba :d 3 Yıl falan oldu başlayalı 880 saat oynamışım. Rankım Nova 4

CS:GO (Lem'e kadar çıkabildim ama kendime güveniyorum, oynama şansım olmuyor pek...Bi ara da Faceit denemiştim)
Mount & Blade Warband(Bannerlord çıksa da oynasak)
The Witcher 3
Dying Light
Counter Strike 1.6(Kim kaldı eskilerden :D)

Mobile
Call Of Duty

Yeni konular

Geri
Yukarı