Ustalık puanı kasmak için Yasuo vs Yone

YasuoOtp123

Zeptopat
Daha fazla  
Sadece 1 şampiyon oynayıp asla başka Hero almayıp o Hero'yla en cok ustalık puanını kasmak istiyorum. Yasuo'yu seçmiştim ama rankda zaten almak imkansız normal kapalıdada fişek hızında olmazsan başkası kapıyor ve bozup ban yiyorsun ve zaman kaybediyon birkaç günde bir 12 saat yedigim oluyor ama yone de o sıkıntı yok kapalıda kolayca spamlarsın rankede de banlanmıyor ama bir Yasuo değil, hedefim dünyadaki en cok ustalık puanını kasmak ama onu Yasuo ile yapmak zor gibi hangi Hero'yla en hızlı ustalık puanı kasarım? “kolayca Full spamlayabilsem Yasuo'yu seçicektim ama... ”

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece 1 şampiyon oynayıp asla başka Hero almayıp o Hero'yla en cok ustalık puanını kasmak istiyorum. Yasuo'yu seçmiştim ama rankda zaten almak imkansız normal kapalıdada fişek hızında olmazsan başkası kapıyor ve bozup ban yiyorsun ve zaman kaybediyon birkaç günde bir 12 saat yedigim oluyor ama yone de o sıkıntı yok kapalıda kolayca spamlarsın rankede de banlanmıyor ama bir Yasuo değil, hedefim dünyadaki en cok ustalık puanını kasmak ama onu Yasuo ile yapmak zor gibi hangi Hero'yla en hızlı ustalık puanı kasarım? “kolayca Full spamlayabilsem Yasuo'yu seçicektim ama... ”
Sadece gülerek okudum mesajınızı herneyse en yüksek ustalık puanına sahip olmak istiyorsan oynanma oranı çok düşük olan herolara bakmak daha mantıklıdır ivern gibi.

Kesin başlayalı 3 aydan fazla olmadı demi botlara karşı maç giren 800 k 7. seviye yasuolardan biri sensin. Yasuo oynanma oranı en yüksek hero o yüzden daha az tercih edilen heroları tercih et.

Yasuo main olarak istediğin zor ki zaten TR deyse daha zor birincisi banlanmasa bile artık 800ke diye bir algı oluştuğu için zaten karşı banlamasa takımın banlar hiçbiri banlamasa bile chat i kapatman gerekir ki hata yapma şansın yok Yasuo da direk flame yersin 860k Yasuo'yla tecrübelerim bunlar önerim yol yakınken dari Garen vs kas hem güçlü çarlar hem kasması kolay.

Aga ben bir şeyi anlamadim onu soracağım o şampiyonda TR1 mi olmak istiyosun yoksa kendine gore bir sinir belirledin onu mu gecmek istiyorsun.

Rankedde almak zaten imkansıza yakın o yüzden kapalı giriyorum da rank umurumda degil zaten rank her yıl sıfırlanıyor. Ustalık puanı için kasıyom Full kapalı giriyorum ama onda genelde alsamda arada başkası alıyor ve bozup ban yiyorum ve bu yüzden daha yavaş kasıyorum. Birkaç günde birse 12 saat yedigim oluyor o sıkıntı oluyor haftada 30-40k anca kasıyorum o yüzden. Yine de Yasuo'yla 1.olma ihtimalim yok mu? Çok oyun oynarsam 18m heimi ustalık puanında geçemez miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı