Usulsüz Instagram Çekilişleri

Vermediği için izin de almasına gerek kalmıyor. Bunu kanıtlayan bir video vardı bulursam atarım. O çekilişlerden acayip yüklü para kazanıyor onlar. Babasının hayrına yapmıyor sonuçta.

Vermediği için izin de almasına gerek kalmıyor. Bunu kanıtlayan bir video vardı bulursam atarım. O çekilişlerden acayip yüklü para kazanıyor onlar. Babasının hayrına yapmıyor sonuçta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet :D

Buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynı anda attık. 😄

Bu kadar ürünü kim niye hediye etsin, akıl var mantık var. :D Milli Piyango'nun izni ya da gözetiminde olsa ne olur, sanki onlar güvenilir mi?
Şimdi hatırladım. Milli Piyango önce varlık fonuna devredilmişti, ardından tek teklif veren Demirören ve İtalyan ortağına 10 yıllığına işletme hakkı verilmişti. Sonrasında 10.000.000 TL ödüllü Sayısal Loto çekilişinde kazanan rakamlar 1-34-35-36-37-38 çıkmıştı. Bunun şans olduğuna ahmaklar inanır, hatta onlar bile inanmaz. :D

Sadece çekiliş yapılması da değil, bu buz dağının görünen kısmı. Bu adamlar reklam gelirlerinden elde ettikleri paraları bildiriyorlar mı? Kaçırdıkları verginin haddi hesabı yok. İnsanlara boş vaatlerde bulunup haksız kazanç elde ediyorlar. Yetkili bir kurum haklarında inceleme başlatsa büyük cezalar alacaklarını düşünüyorum. Sadece benim gördüğüm kadarıyla maliye, gelir idaresi, ticaret bakanlığı, milli piyango idaresi tarafından incelemeye tabii tutulması gerekiyor. Daha neler neler çıkar altından.

Başlığı "Gusülsüz instagram çekilişleri" diye okuyanlar bir el kaldırsın. 😄
Milli Piyango'nun yaptıklarını da biliyoruz. Bu kadar çok takipçili birinin izinsiz yaptığını sanmıyorum.
Yapmadığı için izinsiz yapmış da sayılmıyor zaten.

Geri
Yukarı