Utangaçlık nasıl yenilir?

caycumalı1919

Zeptopat
Daha fazla  
Dershaneye yazıldım. Arkadaşlar orada yeni insanlar göreceğim için biraz heyecan var. Utangaçlığımı nasıl yenebilirim? Sokakta yürürken bile rahat değilim.

Psikolojik tıbbi bir durumda olabilir. Heyecan, utangançlık vb. durumlar aynı şekilde bende de vardı doktora gittim verdiği ilaçlar işe yaradı her ortamda soğuk kanlı şekilde davranabiliyorum. Size de tavsiyem bir uzmana görünmeniz olacaktır. Nacizane görüşüm. Saygılarımla.

Muhtemelen benim gibi sosyal anksiyeteden muzdaripsin. Psikiyatristten yardım almanda fayda var. Ben öyle yaptım ve bu illeti yendiğimi hissedebiliyorum. Psikiyatristin sana vereceği en büyük tavsiye de sosyal ortamlara maruz kalman olacaktır.

Psikolojik tıbbi bir durumda olabilir. Heyecan, utangançlık vb. durumlar aynı şekilde bende de vardı doktora gittim verdiği ilaçlar işe yaradı her ortamda soğukkanlı şekilde davranabiliyorum. Size de tavsiyem bir uzmana görünmeniz olacaktır. Naçizane görüşüm. Saygılarımla.

Benimki de misol verdi fayda yok.

Muhtemelen benim gibi sosyal anksiyeteden muzdaripsin. Psikiyatristten yardım almanda fayda var. Ben öyle yaptım ve bu illeti yendiğimi hissedebiliyorum. Psikiyatristin sana vereceği en büyük tavsiye de sosyal ortamlara maruz kalman olacaktır.

Hocam faydası olsa gerçekten denedim sosyal ortam dersen bir okul var yarında dershane tabii ilk gün ne yapacağım bilmiyorum eskiden parka giderdim iyi kötü konuşurdum korona sağ olsun bitirdi beni.

Geri
Yukarı