uTorrent neden önerilmiyor?

Açık kaynak kodlu değil, reklam içeriyor ve zamanında cryptominer kullanmışlar Reddit'te gördüğüme göre. Bunlar dışarıdan görülenler, arkada kim bilir başka neler dönüyor. Deluge, Transmission ve qBittorrent gibi alternatifleri varken yüzüne bile bakılacak bir client değil uTorrent.

Çünkü bazı virüs programları içindeki reklamlar yüzünden virüs olarak algılayabiliyor. Ayrıca qBitTorrent'in açık kaynak kodlu olması daha güvenilir kılıyor.

Torrent demek crack demek değil ki neyin orjinalini alıcaz?
Torrent demenin crack demek olduğunu kim söyledi bana açıklar mısınız? Uygulamanın amacı millet dosya yüklesin .torrent uzantılı dosyayı arkadaşlarına vs. atıp dosya alışverişi yapsınlar diye yapılmış. Ha evet. Oyun crackleme dünyasında yaygın olarak kullanılan bir programdır kendisi. Ama asıl amacı crackerların rahatça dosya atması için değil, gündelik kullanımda rahat dosya paylaşımı için yapılmıştır. Zaten öyle olsaydı yasadışı bir uygulama olmaz mıydı?

Bir ara utorrent arka planda mining yapıyor diye bir söylenti vardı. Ne kadar doğru bilemiyorum. Ondan dolayı olabilir.

Torrent demenin crack demek olduğunu kim söyledi bana açıklar mısınız? Uygulamanın amacı millet dosya yüklesin .torrent uzantılı dosyayı arkadaşlarına vs. atıp dosya alışverişi yapsınlar diye yapılmış. Ha evet. Oyun crackleme dünyasında yaygın olarak kullanılan bir programdır kendisi. Ama asıl amacı crackerların rahatça dosya atması için değil, gündelik kullanımda rahat dosya paylaşımı için yapılmıştır. Zaten öyle olsaydı yasadışı bir uygulama olmaz mıydı?
Bundan bahsediyorum.

Geri
Yukarı