uTorrent upload hızı nasıl artırılır?

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Bir Torrent dosyasını indirirken 6-7 MB/s ile indiriyorum ama göndermeye gelince 8 KB/s falan oluyor. Upload hızım düşük de değil, 50 Mbps. Bunu nasıl artırabilirim? Yani elbette o dosyayı indiren kişi sayısına da bağlı ama ben 6-7 MB/s ile indirebiliyorsam birileri sağlam upload ediyor demektir veya bir dosyayı 1 kişi hızlı indirsin diye tonla insan upload yapıyor demektir. uTorrent programında nasıl artırabilirim upload hızımı?

Bir Torrent dosyasını indirirken 6-7 MB/s ile indiriyorum ama göndermeye gelince 8 KB/s falan oluyor. Upload hızım düşük de değil, 50 Mbps. Bunu nasıl artırabilirim? Yani elbette o dosyayı indiren kişi sayısına da bağlı ama ben 6-7 MB/s ile indirebiliyorsam birileri sağlam upload ediyor demektir veya bir dosyayı 1 kişi hızlı indirsin diye tonla insan upload yapıyor demektir. uTorrent programında nasıl artırabilirim upload hızı mı?

Upload olmadan da kurabiliyorsun. Ben de sıkıntı olmadı.

Artı -1 Eksi
Upload hızından kastınız seed anladığım kadarıyla. Seed hızı indiren diğer kişilerin sayısına ve download hızlarına bağlıdır. Bu nedenle yapacağınız pek bir şey bulunmuyor. Sadece torrente sağ tıklayıp bant genişliği ataması yapabilirsiniz.

İndirdiğiniz Torrent'e sağ tıkladığınızda açılan menüden değiştirebiliyorsunuz.
Upload hızından kastınız seed anladığım kadarıyla. Seed hızı indiren diğer kişilerin sayısına ve download hızlarına bağlıdır. Bu nedenle yapacağınız pek bir şey bulunmuyor. Sadece torrente sağ tıklayıp bant genişliği ataması yapabilirsiniz.
Böyle mi hocam? Zaten bu ayarda:
1684447431946.png

Geri
Yukarı