Çözüldü uTorrent yavaş indiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlueGoldRS

Hectopat
uTorrent'ten indirme yapıyordum, indirme hızım az olduğu için internetten 2-3 şeye baktım ve indirme hızım şu an 1.7 KB/s. Lütfen yardımcı olun.
1604014215914.png

1604014244980.png

Çözüm
Bir an konu torrent olduğu için konuyu açan linçlendi sandım linçeleyenleri linçlemeye gelmiştim oyun fiyatları ülkemizde belli neyse umarım çözersin dostum.
Yok hocam kimse linçlenmedi çok huzurlu bir ortam :D.
Bu arada sorun düzeldi, zaman her şeyi çözüyormuş yardım eden herkese teşekkürler.
Korsan desteklenmediği için cevap vermeyeceğim sonra ceza atıyorlar biz suçlu oluyoruz.
İyi de torrent yasak değil ki? Nasıl akıllı telefonlar ve oyun konsollarına yapılan Jailbreak islemi, Technopat'ta yasak değilse, torrent kullanmak da yasak değil.

Ayrıca konu sahibinin korsan içerik indirdiğini nereden biliyorsunuz? İnsanları ön yargıyla yaklaşmayın. Cevabınız, öneriniz ya da tavsiyeniz varsa yazın. Yoksa gereksiz mesaj yazmayın. Raporlandınız.

Bütün hepsinde mi aynı? Yoksa sadece indirmek istediğiniz şeyde mi? Farklı farklı deneyin, Bence indirdiğiniz torrent de sıkıntı vardır. Olmuyorsa arkadaşların dediği gibi Seed yapmıyor bizimkiler. Veyahut farklı trackler deneyin

Bütün hepsinde mi aynı? Yoksa sadece indirmek istediğiniz şeyde mi? Farklı farklı deneyin, Bence indirdiğiniz torrent de sıkıntı vardır. Olmuyorsa arkadaşların dediği gibi Seed yapmıyor bizimkiler. Veyahut farklı trackler deneyin
Hocam inip duran şey bant genişliği vb. ayarlarla oynadıktan 3 saniye sonra düştü.

Eğer çok eski bir Torrent dosyası veya Seeder sayısı az ise yapabileceğiniz pek bir şey yok.
Eş sayısını artırmak için tracker listesine yeni trackerlar ekleyebilirsiniz.

Internette "FastTorrentTrackers" gibi aratırsanız güncel listelere erişebilirsiniz.
Edindiğiniz listedeki Trackerları, indirilen Torrent'ler kısmından Tracker eklemek istediğiniz Torrentin üzerine çift tıklayarak açılan şu pencerenin;
1604015430669.png

içerisine yapıştırın. Ve Tamam deyin.

Uzun süredir Torrent kullanmadığım için ekran görüntüsünü Google'dan çektim. Bu yüzden çözünürlüğü kötü.

Internette "FastTorrentTrackers" gibi aratırsanız güncel listelere erişebilirsiniz.
Edindiğiniz listedeki Trackerları, indirilen Torrent'ler kısmından Tracker eklemek istediğiniz Torrentin üzerine çift tıklayarak açılan şu pencerenin;
Eki Görüntüle 719805

içerisine yapıştırın. Ve Tamam deyin.

Uzun süredir Torrent kullanmadığım için ekran görüntüsünü Google'dan çektim. Bu yüzden çözünürlüğü kötü.
Hocam virüs falan olmaz değil mi?
Torrent Tracker List October 2020 (160+ Trackers) to Increase Download Speed
Bu siteden indiriyorum.
İndirdim, diğer trackerları sileyim mi yoksa en alta yenisini mi ekleyeyim, kaç tane ekleyeyim?

Seed ile alakalı bir durum. Dosyayı indiren ne kadar geç siler ise o kadar hızlı indirirsiniz. Ama genelde işini halleden siliyor o yüzden düşük hızla iniyor.
Hocam virüs falan olmaz değil mi?
Torrent Tracker List October 2020 (160+ Trackers) to Increase Download Speed
Bu siteden indiriyorum.
İndirdim, diğer trackerları sileyim mi yoksa en alta yenisini mi ekleyeyim, kaç tane ekleyeyim?
Hepsinin arasında bir satır boşluk bırakarak şuanki trackerların altına ekle. Belli bir sayı yok. Ne kadar eklersen o kadar iyi çünkü hepsi çalışmayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı