Utorrent yavaş indirme problemi

Agnes

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Utorrent download Speed'i 300 kb/s bir türlü aşmıyor: İnternetim 24Mbps ve Steam'de 2.8 MB/SN indiriyorum yardımcı olur musunuz ya da daha iyi bir torrent varsa önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu durum uygulamadan kaynaklı değil, indirme yaptığınız torrent dosyasından kaynaklı. O dosyaları seed eden ve seed edenlerin hızlarına da bağlı. Farklı bir kaynak bulup indirmeyi deneyin.

uTorrent ile ilgili olmayabilir. Yani bazen kaynaklar yani seeder sayısı çok düşük olabiliyor. Anlık olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca ayarlar kısmında max. download speed ve max. upload speed bölümleri var. Oraları bir kontrol edin. Farkında olmadan limitlemiş olabilirsin.

@26318 uTorrent'i reklamsız hale getirmenin yöntemi var internette. Burdan paylaşamıyorum maalesef. Biraz araştırırsan kolayca bulup deneyebilirsin. Ama Bittorrent'e göre daha stabil geliyor bana uTorrent. Sanki seederları daha kolay kabul ediyor gibi.

µTorrent ile alakalı bir durum değil size dosyayı göndere-(meye)-n karşı tarafın dosyaya ne kadar sahip olduğu ve onun gönderme hızı ile ilgili bir durum.

µTorrent ve onun mor kardeşi BitTorrent'i geçmişindeki boklukları ve yaptıklarından dolayı önermiyorum. Sağlam bir torrent yazılımı için şu uygulamayı yüklemenizi tavsiye ederim.

qBitTorrent İndirme Sayfası

İndirme sınırı ayarlamış olabilir misin?
Hayır ayarlamadım
İndirme sınırı ayarlamış olabilir misin?
Hayır ayarlamadım
uTorrent ile ilgili olmayabilir. Yani bazen kaynaklar yani seeder sayısı çok düşük olabiliyor. Anlık olarak değişkenlik gösterebilir. Ayrıca ayarlar kısmında max. download speed ve max. upload speed bölümleri var. Oraları bir kontrol edin. Farkında olmadan limitlemiş olabilirsin.
Limitleme yapmadım ve seed'i de dediğiniz gibi düşük.
Bu durum uygulamadan kaynaklı değil, indirme yaptığınız torrent dosyasından kaynaklı. O dosyaları seed eden ve seed edenlerin hızlarına da bağlı. Farklı bir kaynak bulup indirmeyi deneyin.
Farklı kaynaktan kastınız ben forza horizon 4 indiriyorum onun torrent dosyasını mı başka siteden indireyim

Limitleme yapmadım ve seed'i de dediğiniz gibi düşük.
Özellikle eski oyunlar veya dosyaların seed edenler kalmadığı için direkt düşüyor. güncel trackerlar diye aratırsan internette bu trackerları yüklemeyi ve seedi biraz olsun artırmayı başabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı