Uyanınca hareket edemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar,
Sabahları yaygın kas-eklem ağrısı ve eklemleri hareket ettirme güçlüğüne neden olan bazı hastalıklar var.

Eğer özellikle sabahları birkaç saat günün geri kalanına kıyasla daha yorgun daha ağrılı hissediyorsanız şu konuyu araştırmanızı öneririm:

Ankilozan Spondilit

Randevu almak isterseniz > Nöroloji

Karabasan değil demişsiniz ama bunun karabasan dışında bir açıklaması yok. Karabasan bir cindir ve kişi cünup halde veya sırtüstü yatarsa başına gelir. Temiz bir gusül alın ve uyuyun. Geçmezse ve hareket edemediğiniz zaman ayet-el kürsü okuyun. Ayeti okurken belli bir yer var neresi olduğunu unuttum orada şaşıracaksınız. Dikkatli olun eğer yaşadığınız şey karabasan ise o anda geçecektir. Geçtikten sonra bir hocaya gidin ve yaşadıklarınızı anlatın. Yok geçmedi diyelim o zaman arkadaşlarında dediği gibi bir psikiyatriste gidin. Eğer dini konuları çok bilmiyorsanız söylediğim şeyler çılgınca gelebilir ama bana güvenin.

Cin diye bir şey yok.

Cin diye bir şey yok.

Hocam 1 sene önce yazdım o mesajı arkadaşta müslümanmış bende dine bağlayarak cevap vermiştim tamam çocukça yazmış olabilirim ama yazdığım çoğu şey gerçek buna hala eminim tabii ki sure okumanın yetmeyeceği veya cinlerin arasına karışma meselesi de doğru değil.

Olay okumak değil sadece hoca evdeki cinleri kovar büyüleri bozar kendiniz bozmaya kalkışırsanız cinlerin arasına bile karışabilirsiziniz.
Edit: Yeter artık hahah bırakmayın.

Tekrar söylüyorum ne araya karışma ne de sure okuyunca yetmeme durumu vardır cahildim diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karabasan değil demişsiniz ama bunun karabasan dışında bir açıklaması yok. Karabasan bir cindir ve kişi cünup halde veya sırtüstü yatarsa başına gelir. Temiz bir gusül alın ve uyuyun. Geçmezse ve hareket edemediğiniz zaman ayet-el kürsü okuyun. Ayeti okurken belli bir yer var neresi olduğunu unuttum orada şaşıracaksınız. Dikkatli olun eğer yaşadığınız şey karabasan ise o anda geçecektir. Geçtikten sonra bir hocaya gidin ve yaşadıklarınızı anlatın. Yok geçmedi diyelim o zaman arkadaşlarında dediği gibi bir psikiyatriste gidin. Eğer dini konuları çok bilmiyorsanız söylediğim şeyler çılgınca gelebilir ama bana güvenin.
Anlattıklarınızın bilimle bir ilgisi yok. Sorunu sağlık bilimleri dalı (tıp) çözeceğine göre anlattıklarınız tamamen çöpe gitmiş oluyor. Ben de diyordum haberlere konu olan "cinci hoca vakası" haberlerine malzeme olan kimler, halen kaldı mı böyle insanlar diye? Meğer varmış, hem de bir teknoloji forumunda. :(

Son düzenleme:
Anlattıklarınızın bilimle bir ilgisi yok. Sorunu sağlık bilimleri dalı çözeceğine göre anlattıklarınız tamamen çöpe gitmiş oluyor. Ben de diyordum haberlere konu olan "cinci hoca vakası" haberlerine malzeme olan kimler, halen kaldı mı böyle insanlar diye? Meğer varmış, hem de bir teknoloji forumunda. :(

Yahu Müslüman'ım diyorum İslam dininde cinlerin olduğuna dair bir sürü kanıt var inanmıyorsan ve seni ikna edemeyeceksem yapacak bir şey yok @Recep Baltaş konu gereksiz uzadı kilitlensin lütfen.

Yahu Müslüman'ım diyorum İslam dininde cinlerin olduğuna dair bir sürü kanıt var inanmıyorsan ve seni ikna edemeyeceksem yapacak bir şey yok @Recep Baltaş konu gereksiz uzadı kilitlensin lütfen.
Konuyu hortlatıp gereksiz uzadı demek mantıksız. :) İslam dininde akıl ile ilgili de bolca konu var. Bu konuyla da ilgilenebilirsiniz. Kalp hastası bir insanın tıp doktoru yerine bir "hoca, hacı"yı tercih etmesi akıl ve mantığa aykırıdır. Kalp hastası bir örnektir... Ayrıca neden insanları ikna etmeye çalışıyorsunuz ki? Edemezsiniz, uğraşmayın. Not: müslümanım.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıp gereksiz uzadı demek mantıksız. :) İslam dininde akıl ile ilgili de bolca konu var. Bu konuyla da ilgilenebilirsiniz. Kalp hastası bir insanın tıp doktoru yerine bir "hoca, hacı"yı tercih etmesi akıl ve mantığa aykırıdır. Kalp hastası bir örnektir... Ayrıca neden insanları ikna etmeye çalışıyorsunuz ki? Edemezsiniz, uğraşmayın. Not: Müslüman'ım.

Hocam ben sizi dinsizlerden zannettim öncelikle hakkınızı helal edin hastalık durumlarının büyük çoğunluğuna doktorlar bakmalıdır bütün samimiyetim ile kabul ediyorum bunu bilimi de reddettiğim yok bilimin ve fenin yaratıcısı da Allah'tır zaten Karabasan'dan dolayı hacıya hocaya git dediğimde yok karabasan ayetel kürsi, nas, felak okursun geçer ancak arkadaş başından bir büyü olayı geçtiğini anlattı ve yardım istedi bende İslam'a uygun olarak vermeye çalıştım çalıştım diyorum çünkü bakara suresinin geçici çözüm olduğu veya cinlerin arasına karışmak gibi durumlar yok aslında insanlar cinlerden daha üstün varlıklardır ama gözümüzde perde vardır ve cinlerin içe kaçma gibi yetenekleri olduğu için insanlar korkabiliyor tavsiyem musallat yaşayan insanın bakara, felak, nas gibi sureleri okuması veya video açması olmazsa (bazılar kesin oluyor diyor emin değilim) bir hüddam bularak bakım yaptırmaları cinlerden korkmayınız siz korktukça onlar üstünüze gelirler.

Önce doktor. Cahil cahil konuşmayalım lütfen.

Şu yazdığınız mesajdan bir önceki mesajlarıma bakınız ayrıca çoğu durumda haklısınız önce doktor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı