Uyarı Süresi Bitmesine Rağmen Sosyal'e Katılamama

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba,

uzun zamandan beri Sosyal'de mevcut olan bir hatanın farkında olduğumuzu bildirmek istiyorum. Bu hata, uyarı süresi bitmesine rağmen bazı üyelerin "Geçerli Üye" statüsüne geçememesi sorunu. Sorunu çözmek için PHP yazılımcımız ile bir çalışma başlattık ve sonuç olarak 1483 üyenin bu durumda takılı kaldığını gördük.

Söz konusu üyelerimizi Geçerli Üye durumuna almakla kalmıyor, aynı zamanda sorunun bir daha tekrar etmemesi için arka planda çalışıp üye uyarılarını düzenli olarak kontrol eden bir sistemi de devreye sokuyoruz.

Söz konusu durumu yaşayan üyelerimizden özür dileriz.

İyi çalışmalar.

Önemli değil. Zaten bir kaç kez ceza aldım. Sadece 1 saat geç süre ile geçerli oldum. Bir günü bekleyen, bir saati de bekler.:)

O aslında sorundan ziyade sistemin çalışma şekli. Arka planda bir sayaç olduğunu düşünün. Bu sayaç her saat başı devreye giriyor. Uyarınız bu bağlamda 17:30'da bitse bile sayaç 18:00'da çalıştığından uyarınız yarım saat geç kalkıyor.

Yukarıdaki sorun ise uyarının hiç kalkmaması :)

Merhaba,

uzun zamandan beri Sosyal'de mevcut olan bir hatanın farkında olduğumuzu bildirmek istiyorum. Bu hata, uyarı süresi bitmesine rağmen bazı üyelerin "Geçerli Üye" statüsüne geçememesi sorunu. Sorunu çözmek için PHP yazılımcımız ile bir çalışma başlattık ve sonuç olarak 1483 üyenin bu durumda takılı kaldığını gördük.

Söz konusu üyelerimizi Geçerli Üye durumuna almakla kalmıyor, aynı zamanda sorunun bir daha tekrar etmemesi için arka planda çalışıp üye uyarılarını düzenli olarak kontrol eden bir sistemi de devreye sokuyoruz.

Söz konusu durumu yaşayan üyelerimizden özür dileriz.

İyi çalışmalar.
Gayet güzel olmuş. Aynı sorunu bugün yaşadım. Saat 11.57' de bitmesi gereken uyarım 12.30 civarında bitti.

Umarım bir daha uyarı almam. :)

Son düzenleme:
Aslında hepsi Amerika'nın oyunu. Technopat'ta bu oyunun bir parçası, hiçbiriniz bilmiyorsunuz, büyük resmi ben görüyorum muhahah.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı