Uydu alıcılı ve kanal geçişleri hızlı Android TV box önerisi

hakanw

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben hem uydu kablosu girişi olan hem Wi-Fi'ya bağlanabilen mümkünse APK yükleyebileceğim bir Smart TV box arıyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
(Bu ürünlerden alıp kullanan kişiler tecrübelerini paylaşırsa cok sevinirim.)

images-2.jpeg

Merhaba ben hem uydu kablosu girişi olan hem Wi-Fi'ya bağlanabilen mümkünse APK yükleyebileceğim bir Smart TV box arıyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
(Bu ürünlerden alıp kullanan kişiler tecrübelerini paylaşırsa cok sevinirim.)

Eki Görüntüle 2130292

Arkadaşım evinde kullanıyor. 4 GB RAM olan modeliydi diye hatırlıyorum. APK yüklenebiliyor evet. İnternet Wi-Fi üzerinden kullanılabiliyor. Önceden gayet yeterli sürede açılıyordu uygulamalar vs. fakat sonradan ne yaptılarsa ciddi kasmaya başlamış cihaz. Hiçbir yazılım güncellemesi yapılmadı cihaza. Düzgün kullanılıyor olsa problem çıkaracağını düşünmüyorum.

Bu arada ekleyeyim kasma problemi için uygulama sonlandırıcı gibi bir şey indirmiştim cihazı biraz rahatlattı o. Biraz dikkat ederseniz 4 GB RAM bulunan model yeterli oluyor.

Bütçenize göre uydu alıcı destekli Botech Wzone 4k var.

Yalnız bu cihaz android box olarak iyidir. Uydu alıcı kısmını tavsiye etmiyorum. Kanal geçişleri yavaştır. İnceleme videolarına bakabilirsiniz. İyi bir cihaz düşünüyorsanız Hiremco Matrix serisi, Dreamstar A5 serisi ve Next cihazlar olabilir. Netflix 1080 p olmayan Spybox serisi olabilir. Dezavantajı Android sürümü 7. Kanal geçişleri oldukça iyidir. Yurt dışı olarak GT MEDIA cihazları güzel.

Geri
Yukarı