Uydu alıcısı tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ritualist

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Ahşap üst yüzey işlemcisi
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir uydu alıcısı almak istiyorum. Vatan bilgisayardan baktım bu bütçeme uygun görünüyor. NEXTSTAR YE-5000 HD CX FULL HD UYDU ALICISI , HDMI , USB - Vatan Bilgisayar
Uydu alıcısında aradığım özellikler. Menüde donmaması, kanal geçişlerinin hızlı olması, HD kanalları gösterebilmesi ve USB bellek ile film izlenebilmesi. Bütçem 100 TL bütün önerilerinize açığım. Uydu alıcısını AOC i2369v modelli monitöre bağlayacağım.

Bu minilerin aşırı ısınmasından kondansatörleri şişmekte. Akabinde de performans ve diğer sorunlar ortaya çıkmakta.

100 liraya uydu alıcısı alınmaz. Bahsettiğiniz özelliklerde kaliteli bir receiver için az 300 lira bütçe ayırmalısınız.

Bu minilerin aşırı ısınmasından kondansatörleri şişmekte. Akabinde de performans ve diğer sorunlar ortaya çıkmakta.

100 liraya uydu alıcısı alınmaz. Bahsettiğiniz özelliklerde kaliteli bir receiver için az 300 lira bütçe ayırmalısınız.
Nextstar Next Minix Hd Cool Kablolu ir&4 Digit Display, Koaksial Spdif Cikis - Vatan Bilgisayar Bu uydu alıcısını satın aldım. Genel olarak performansı güzel. Ama dediğiniz gibi çok ısınıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı