Çözüldü Uydu anten kablosu önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erhan Demir

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir hafta önce yeni televizyon aldık ama kurulumu yapan servis kablonun eski olduğunu, iyi verim elde edemeyeğimizi söyledi. Adamlar haklı ama sorun şu ki Manisa'da yaşıyoruz. Babam dükkanlara sormuş iyi kabloların metresine 1.5, 2 TL demişler. İnternette baktım metresi 50 kuruş bile değil. Anlamadığım nokta aradaki uçurum fiyat farkının sebebi ne? Buradaki dükkanlar bizi kazıklamaya mı çalışıyorlar? Şu göndereceğim linklerdeki kablolardan hangisini almalıyım farkları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce yardımınız için teşekkür ederim. Peki bu kablonun diğerlerinden ne farkı var mesela? Dışarıdan almak istesem neye göre alacağım? İnternetten almak yerine başka yerden almayı tercih ederim eğer mecbur kalmazsam. @Murat5038

Yılbaşı yaklaştığı için internetten söylemeyi düşünmüyorum. Burda bulursam direk alacağım. Allah razı olsun sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rg6-u6 kabloları araştırdım da değişik çeşitleri var galiba. Yeşil renklisini falan gördüm beyazlısından hariç. Aralarında önemli fark var mı? Yoksa direk beyaz alsam yeterli gelir mi? @Murat5038

En ucuzunu ve gerekli kadarını al. Uydu kabloları uzadıkça kalite düşüyor diye biliyorum.

Öyle ama mecbur 15 metre falan olması gerekiyor yapacak bir şey yok. Rg6-u6 kablodan alacağım. Sağolun tekrardan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı