Uydu internet çok yavaş

Umut kalanx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aranızda yeniyim ufak bir sorum olacaktı. Yeni bir yere taşındık inanmazsınız ama altyapı yok biz de uydulu internete geçtik çünkü şart oldu. Online eğitim vs ve çok yavaş 8Mbps internet ama 3 veya 4 alıyorum. Yapabileceğin başka bir şey var mı internet olarak? Yoksa bu böyle gitmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, aranızda yeniyim ufak bir sorum olacaktı. Yeni bir yere taşındık inanmazsınız ama altyapı yok biz de uydulu internete geçtik çünkü şart oldu. Online eğitim vs ve çok yavaş 8Mbps internet ama 3 veya 4 alıyorum. Yapabileceğin başka bir şey var mı internet olarak? Yoksa bu böyle gitmez.

YouTube'dan interneten hızlandırma videoları izle. Yardımcı olurlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

O sistemi burada bilen pek çıkmaz.
Sizin dediğiniz çanak sistemi sanırım.

Gsm altyapısını deneyin sanırım o vardır.

Yapabileceğin başka bir şey var mı internet olarak?
Sesini yetkililere ve yerel yönetime duyur. Firmaların FTTH altyapısı çekilsin. Uzay internetin sıkıntı yaşatmasından doğal bir şey yok. Sinyaller arada atmosfer aşıyor. Radyolink gibi karasal bir şey bile değil. Direkt uzaydan gelen internet.

Çatıya kurulan antenle eve taşıyan 3. şahıs firmalar mı?
Kablonet değildir. Altyapı yok demiş. Çanaklı sistemdir.

Sesini yetkililere ve yerel yönetime duyur. Firmaların FTTH altyapısı çekilsin. Uzay internetin sıkıntı yaşatmasından doğal bir şey yok. Sinyaller arada atmosfer aşıyor. Radyolink gibi karasal bir şey bile değil. Direkt uzaydan gelen internet.

Kablonet değildir. Altyapı yok demiş. Çanaklı sistemdir.
imza filan topladık bisi değişmedi 21. Yüzyıldayız çektiğimiz durum bu ne yazıkki tesekkurler ginede
Teşekkürler herkese9

Geri
Yukarı