Uydunet 50 mbps hıza geçme

Muhammed Uykucu

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi sosyaller. Son 1 aydır hız düşüklüğü yaşıyorum sorunum; Benim internetim 16 mbps bana gelen 13 mbps idi ama ne hikmetse hattımda kopmalar başladı ve müşteri hizmetlerini aradım güncelleme yapıyorum dedi. Artık o günden beri hızım 8 mbps oldu sanki hiç bir zaman 8 mbps yi geçmiyor hız testinde. Müşteri hizmetlerini aradım hız sorununuz bulunmamakta ve 4-16 mbps geleceğini söylediler. Sorum şu; Apartmanımda uydunet'in kutusu bulunmakta ben 50 mbps internete geçebilirmiyim uydunet te?

Yukarıda aradıktan sonra 8Mbps olduğunu söyledin. Tekrar ara eski haline getirilmesini söyle.
Ayrıca hat değerlerin zayıfsa bu hızı vermemeleri normaldir. Hat değerlerini kontrol edip 16Mbps tarifeye geçseydin keşke.

Bende kopma falan olmuyor gayet güzel 2 senedir 10mb kullandım. Bu sene 25mb e geçtim o kadar memnunum yani.

qwe.jpg

Apartmanında ya da çevrende uydunet kullanan varsa onlara sorup öyle geçmen daha sağlıklı olur senin için. Uydunet bölgeden bölgeye değişiyor hizmet kalitesi.
Çevrendekiler memnunsa geçebilirsin sıkıntı olmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı