Uydunet Nasıldır ?

Arkadaşlar Avea 10 GB Aşımsız İnterneti kullanmakdan gına geldi. Point Blank'e giriyorum ikide bir oyundan atıyor. İndirme hızı desen bazen çok hızlı oluyor. Şimdi size şu sorum olacak. UYDUNET'in bilirsiniz 25 GB AKN Aşımsız 10 Mbs'ye kadar İnternet + Teledünya Temel Paket + İlk Ay Altın Sinema Paketi Ücretsiz + İlk Ay Teldünya Üst Paket Ücretsiz 29 TL'lik kampanyası var. Geçmek istiyorum. Ankara'da yaşıyorum. Yenimahalle'de Ostim Sanayi Bölgesi'nin yakınlarında oturuyorum. Önerir misiniz?

Konu dün açılmış ama yinede uyarmak için yazayım. Uydunet'den çekdiğim kadar hiçbir şeyden çekmedim İstanbul'da oturuyorum azıcık bir yağmurda internet ve TV kesiliyor, 7 mbps internet olmasına rağmen 1 mbps'nin üzerine çıktığımı görmedim indirme hızım en fazla 250 kbps olurdu, 2 ay boyunca haftanın 3 4 günü evde internet yoktu olduğu zamanda ping 8000 lere kadar çıkardı, müşteri hizmetlerini 10 20 kere aramama rağmen ilgilenen olmadı, kısacası diğer arkadaşları bilmem ama ben kesinlikle tavsiye etmiyorum tabi 3 sene önceydi bu dediklerim şimdi ne durumdalar bilemem.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı