Uydunet Nasıldır?

lordleos

Kilopat
Herkese selamlar

"HER ŞEY DAHİL YAZ FIRSATI KAMPANYASI - Uydunet 20 Mbps ve Teledünya Temel Paket ile beraber kurulum ve cihazlara ücret ödemeden ...."
kampanyasına geçmeyi düşünüyorum.

Ne dersiniz ? Kullanan varsa uydunet tavsiye eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kuzenim kullanıyor. Kablolu yayının olduğu yerlerde olduğu için her hangi bir kazı çalışmasında internetin gittiğinden bahsetmişti. En büyük olay metrobüs çalışmasında yaşandı. 2-3 hafta internet gelmedi. Onun dışında bir defa da doğalgaz çalışmasında olmuştu. (Ne alaka bilmiyorum ama gitmişti internet işte) Bana hızı biraz yavaş gibi geldi ancak ben misafirliğe gittiğim zamanlarda test ettim az çok. Kullananlar daha iyi yorum yapacaktır.

Anıl dostum acaba net kaç Mbit? O da önemli, şimdi 1 Mbit ise yavaş olması normal ama 2 hafta net olmaması kötüymüş. Tabi Türkiye klasiği bunlar. Ben de uydunet'e geçmek istiyorum ama bulunduğum yerde malesef yok. En azından TTnet'i aratmaz...

Herkese selamlar

"HER ŞEY DAHİL YAZ FIRSATI KAMPANYASI - Uydunet 20 Mbps ve Teledünya Temel Paket ile beraber kurulum ve cihazlara ücret ödemeden ...."
kampanyasına geçmeyi düşünüyorum.

Ne dersiniz ? Kullanan varsa uydunet tavsiye eder mi?

2 - 3 gün önce bu tarifeye geçtik. Fiyatı çok uygun ve vaad ettikleri hızı sonuna kadar sağlıyorlar. Yani kesinlikle tavsiye ediyorum. 2 yıl abonelik + bedava HD kutu + bedava Docsic 3.0 modem + ücretsiz kurulum + 20 mbps + 50 GB AKK + kotayı geçince hız 3 mbps = Aylık 49 TL

@Deniz Ç. teşekkür ederim , merak ettiğim konulardan biriside upload hızıydı.

Kampanya güzel tek sorun 24 ay tahadüt istemesi ve uydunete olan güvensiz ortam, yani bir sorun olursa ilgisiz davranmaları
kararsızım ama bana en uygun tarife bu gözüküyor.

Tabi şu ADİkk saymazsak, 50 GB leblebi çekirdek niyetine biter, bitince idare ediyorlar mı, hemen hızı düşürüyorlar mı bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı