Uygulama için WP8 mi WP8.1 mi?

Mert Mısırlı

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Windows App Studio ile bir uygulama yaptım. Yayınlayacağım, fakat WP8.1 için mi yoksa WP8 için mi yayınlasam diye ikilem içinde kaldım. Sizce hangi sürümde yayınlamalıyım? WP8.1 için yayınlarsam WP8 kullananlarda görebilir mi?

Windows Phone 8 ile 8.1'in çekirdek surumu aynı olduğundan dolayı her 2 sistemde de gozukur ve çalışır şayet oyle olmasa bile 8.1 seçmek daha mantıklı sonuçta 8.1 herkese sunulduğunda herkes ona guncelleyecektir. Ama dediğim gibi 8 ile 8.1 in sadedce gorunuşu farklı aynı sistem.

Bana sorarsanız 8 için yayınlayın çünkü 8.1 için tasarlanan uygulamalar 8 için çalışmazken WP8 için tasarlanan uygulamalar her iki sistemde de çalışmaktadır 8.1'in gelmesine daha en az 1 ay var gelse bile hop diye hepsine birden dağıtılmayacak tüm cihazların 8.1 güncellemesini alması ağustosu bulur hatta daha da gecikebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı