Uygulama kilitleyici uygulama önerisi

Scream_00

Kilopat
Daha fazla  
Uygulama kilitleyici uygulama öneriniz var mı? Bu uygulama da şifreyi birden fazla yanlış girdiğimizde 1 dk bekle diye zaman sınırı koyması gerekiyor. Ve bunun katlanarak artması gerekiyor. Bir daha ki 5 yada 3 denemeden sonra 2 dk bekle gibi.

Bu uygulamanın güvenilir olması gerekiyor. Atıyorum sözde güvenlik uygulamasının yanında gelen uygulama kilitleyici var. Onu kullan demeyin. Her uygulamayı yükleyip kullanamam. Gerçekten güvenilir bir uygulama olmalı.

Son düzenleme:
Uygulama kilitleyici uygulama öneriniz var mı? Bu uygulama da şifreyi birden fazla yanlış girdiğimizde 1 dk bekle diye zaman sınırı koyması gerekiyor. Ve bunun katlanarak artması gerekiyor. Bir daha ki 5 yada 3 denemeden sonra 2 dk bekle gibi.

Bu uygulamanın güvenilir olması gerekiyor. Atıyorum sözde güvenlik uygulamasının yanında gelen uygulama kilitleyici var. Onu kullan demeyin. Her uygulamayı yükleyip kullanamam. Gerçekten güvenilir bir uygulama olmalı.

Çoğu yeni telefonun arayüzünde, ayarlar menüsünde uygulama kitleme özelliği bulunur. Telefonunuzun markası ve modeli nedir?

Son düzenleme:
Çoğu yeni telefonun arayüzünde, ayarlar menüsünde uygulama kitleme özelliği bulunur. Telefonunuzun markası ve modeli nedir?.
En iyisi o aslında ama bende yok. Güvenli klasör var ama o da tam benim istediğim şey değil. O kendi alanını ayırarak filan yapıyor. Uygulamaları taşıyamıyoruz sanırım. Samsung J7 Prime.

Ayarlarda "Güvenlik ve Gizlilik" sekmesinde "Uygulamaları kilitle ve gizle." gibi bir seçenek olması gerekiyor.
McAfee'ye yönlendiriyor. Başka bir uygulama olsa daha iyi olurdu.

Edit: Güvenli klasör'de de uygulamalarınızın güvenli kopyalarını alın diyor. Yani taşıyamıyoruz.

Geri
Yukarı