Uygulamalar internetin tam hızını kullanamıyor

Salih Zeki

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar internetimin hız testini yaptığım zaman her şey normal ama Steam, Google tarzı uygulamalarda indirme yaptığım zaman en fazla 2.6 Mb/s hızına ulaşabiliyorum. Bu tarz şeylerden pek anlamam o yüzden soruyorum, normal midir?

1620551903050.png

1620552048754.png

Merhabalar internetimin hız testini yaptığım zaman her şey normal ama Steam, Google tarzı uygulamalarda indirme yaptığım zaman en fazla 2.6 Mb/s hızına ulaşabiliyorum. Bu tarz şeylerden pek anlamam o yüzden soruyorum, normal midir?

Eki Görüntüle 1014838

Eki Görüntüle 1014845
Bende de aynı hep değişiyor maalesef. Benim bildiğim biz kullandığımızda bize internet ayırıyor kullandığımız şeyin kasmaması için. 22mbps ile 2.7 almam gerekirken 2.3 gibi bir şeylerde indiriyor dediğim gibi bize de ayırıyor.

Megabit per second - Megabyte per second arasında fark vardır. Yani karşılaştırdığınız terimlerin birimleri farklı. Sizin bu durumda bununla ilgili görünüyor.
Şu siteyi kullanıp aralarındaki oranı görebilirsin.

Megabit per second - Megabyte per second arasında fark vardır. Yani karşılaştırdığınız terimlerin birimleri farklı. Sizin bu durumda bununla ilgili görünüyor.
Şu siteyi kullanıp aralarındaki oranı görebilirsin.
Tamam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı