Çözüldü Uygulamalar tam silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alper_Y

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar sorunum şu:

100 GB kalmış alandan 30 GB'lık bir uygulama silindiğinde 30 GB yer açılması gerekirken 26 GB gibi değerler açılıyor. Acaba uygulama veya program tam silinmiyor mu? Yardım eder misiniz?

Çözüm
Arkadaşlar sorunum şu:

100 GB kalmış alandan 30 GB'lık bir uygulama silindiğinde 130 GB yer açılması gerekirken 126 gibi değerler açılıyor. Acaba uygulama veya program tam silinmiyor mu? Yardım eder misiniz?
Revo Uninstaller kullanabilirsiniz. Ancak 4 GB ciddi bir fark. Temp klasörünü falan temizleyebilirsiniz.
Arkadaşlar sorunum şu:

100 GB kalmış alandan 30 GB'lık bir uygulama silindiğinde 130 GB yer açılması gerekirken 126 gibi değerler açılıyor. Acaba uygulama veya program tam silinmiyor mu? Yardım eder misiniz?

TreeSize adlı uygulamayı indirerek hangi uygulamanın dosyanın kaç GB kapladığına bakıp silebilirsiniz.

Arkadaşlar sorunum şu:

Revo Uninstaller kullanabilirsiniz. Ancak 4 GB ciddi bir fark. Temp klasörünü falan temizleyebilirsiniz.

Çözüm

%Appdata%, %userprofile% tarzındaki yerlerde ufak ufak saveler kalır.

TreeSize adlı uygulamayı indirerek hangi uygulamanın dosyanın kaç GB kapladığına bakıp silebilirsiniz.

Çok teşekkürler, elinize sağlık.

Sen nasıl bir kraliçesin, neredeyse 10 GB alan açtım hep eskiden yüklediğim ağır oyunlardan artık dosyalar birikmiş hem bilgisayar hızlandı hem yer açıldı. Çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı