Çözüldü Uygulamalarda 0xc000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WellGöz

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Movavi indirip kurduktan sonra Opera GX yanıt vermiyor hatası verip kapandı. Sonra tekrar açmaya çalıştığımda 0xc000005 hatası verdi Discord açıktı ve bilgisayarı yeniden başlattığımda Discord'da açılmamaya başladı. Çoğu sitede silinmesi söylenen güncelleştirmeler bende yoktu ve son güncelleştirme 2020 tarihinden kalmaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunu çözdüm sil yükle yapamk gerekiyormuş ama LoL'ede sıçradı ve silip yüklemek çok uzun sürer.

Silip yükle yapıldığı zaman sadece bir kere kapatıp açınca yeniden yapmaya başlıyor hatayı kafayı yemek üzereyim her bilgisayarı kapatıp açtığımda Discord'u Steam'ı en baştan indiriyorum. Format attığım halde böyle.

Silip yükle yapıldığı zaman sadece bir kere kapatıp açınca yeniden yapmaya başlıyor hatayı kafayı yemek üzereyim her bilgisayarı kapatıp açtığımda Discord'u Steam'ı en baştan indiriyorum. Format attığım halde böyle.

Ben format atmak zorunda kaldım ve sorun çözüldü ama bütün dosyaları silmeniz lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı