0xc000005 hatası

EZİC AJANI

Decapat
Makaleler
1
Selamlar, son günlerde maalesef kardeşim yüzünden biraz korsan oyuna karıştım. 2 tane yükledim ve oynadı. Hemde site tanıdık bir site, tüm korsancılar bilir. Ancak bugün girdiğim programların neredeyse hepsinde(Bunların içinde orijinal programlar da var) bu hatayı aldım. İnternetteki her yönteme başvurdum ancak bir türlü sorunumu çözemedim. Şu an Kaspersky ve Malwarebytes kuruyorum, onlarla tam tarama yapacağım. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

Senin dediğin 0x000007b hataları oluyor yalnız. Hem hatalı .dll'yi buldun mu ilk olarak? Hani emin gibi konuşuyorsun ya. Konu sahibi Process Monitor raporu verse inceleyebilecek misin?
Hocam tartışmaya gerek yok, şuanlık sorun düzeldi gibi, eğer yine sorun çıkarsa sizi etiketlerim ve Process Monitor raporu paylaşırım. Teşekkürler yardımınız için.
Yapsın düzelmezse bakarız.

Aynen öyle, eğer sorun çıkarsa, yeni konu avar sizi etiketlerim ve Process Monitor raporu paylaşırım.
Yapsın düzelmezse bakarız.

Aynen öyle, eğer sorun çıkarsa, yeni konu avar sizi etiketlerim ve Process Monitor raporu paylaşırım.

Selam, dün bununla ilgili konu açtım ve tüm Visual C++ dosyalarını en baştan silip tekrar yüklemem gerektiği söylendi. Ben de yaptım ve gerçekten de oldu. Ancak bugün yine aynı hatayı almaya başladım. Resmi alta koyacağım. Geçenlerde 2 tane korsan oyun yükledim, ondan olabilir mi?
Ayrıca nedir bu hata ve nasıl çözebilirim?
@342746 hocam, sorunum yeniden başladı. Nasıl çözeceğim?

Son düzenleme:
Selam, dün bununla ilgili konu açtım ve tüm Visual C++ dosyalarını en baştan silip tekrar yüklemem gerektiği söylendi. Ben de yaptım ve gerçekten de oldu. Ancak bugün yine aynı hatayı almaya başladım. Resmi alta koyacağım. Geçenlerde 2 tane korsan oyun yükledim, ondan olabilir mi?
Ayrıca nedir bu hata ve nasıl çözebilirim?
@342746 hocam, sorunum yeniden başladı. Nasıl çözeceğim?
Oyuna bastın senden dll istedi ve sende dll dosyasını yeniden internetten attın büyük ihtimalle. Çözüm basit yine aynı şeyi yapman gerekiyor :D.

Oyuna bastın senden DLL istedi ve sende DLL dosyasını yeniden internetten attın büyük ihtimalle. Çözüm basit yine aynı şeyi yapman gerekiyor :D.

Hayır, böyle bir şey yapmadım. Sadece korsan yükledim, kurdum ve oynadım. Ondan sonra virüs algıladı. Sildim oyunları ve ertesi gün güncelleme yaptım ve bu sorun ile karşı karşıya kaldım.
Chrome bile açılmadı bir ara, Edge üstünden Chrome'ye yeniden girdim.

Oluşturmayı bilmiyorum. Nasıl oluşturacağım? Ve siz yardımcı olabilir misiniz paylaşırsam?
Rapor mevcut. Hata bir .dll sorunu ise evet çözerim.

Rapor mevcut. Hata bir .dll sorunu ise evet çözerim.

Şu an eski bir konuya baktım. Orada da ayrı bir link paylaşılmış. Onu da uygulayacağım. Olmaz ise hatayı paylaşırım. Teşekkürler ilginiz için.

Geri
Yukarı