Çözüldü Uygulamalarda arayüz ve arka planlar yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Esat Demiray19

Hectopat
Daha fazla  
Discord, Steam ve Origin'de arayüz ve arka planlar yüklenmiyor. Sistem geri yüklemesi sadece C diski için yaptım. Tek uygulanabilir disk C idi. E ve C olarak 2 diskim var C diski SSD, E diski HDD. Bu olay arkadaşlarla bir çizim oyunu oynarken oldu. Aniden Discord ve Steam kapandı tekrar açtığımda görsellerdeki gibi oldu.

Dosya Ekleri

• discord arayüz.png
    discord arayüz.png
    49,9 KB · Görüntüleme: 23
  • steam arayüz.png
    steam arayüz.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 23
Çözüm
Bildiğim tek çerezler Google Chrome tarayıcısında. Şimdi modemi yeniden başlatıyorum. Çerezleri silme konusunda biraz bilgi verebilir misiniz?

Arkadaşlar problemim çözüldü. Denetim masasından Discord'u kaldırdım ve Discord'a dair her dosyayı sildim. Sonrasında modemden bağlantımı kesip telefonumun internetine bağlandım. Kurulumu böyle yapınca sorun çözüldü. Her şey normal. Delka'ya teşekkür ederim.
Bildiğim tek çerezler Google Chrome tarayıcısında. Şimdi modemi yeniden başlatıyorum. Çerezleri silme konusunda biraz bilgi verebilir misiniz?

Arkadaşlar problemim çözüldü. Denetim masasından Discord'u kaldırdım ve Discord'a dair her dosyayı sildim. Sonrasında modemden bağlantımı kesip telefonumun internetine bağlandım. Kurulumu böyle yapınca sorun çözüldü. Her şey normal. Delka'ya teşekkür ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı