Çözüldü Uygulamalardan root gizleme nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan Kxfir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 7B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kxfir

Hectopat
Telefonda root var, e-Nabız uygulamasına giremiyorum bu yüzden Magisk Manager yüklemeye çalışıyorum uygulamaya girip indir dediğimde sürekli çöküyor. Magisk Manager onu da inderemedim, çözüm bulamadım çözüm varsa sevinirim.

Çözüm
Tamamdır bir şekilde yüklemeyi başardım kusura bakmayın telefon güvenlik sorunu algılayıp otomatik olarak güvenli gördüğü gets appden indiriyordu oda eski sürüm olduğu için indiremiyordum.

Magisk'i indirebildim şu anda fakat telefonu yeniden başlatınca Fastboot ekranında kaldı bayağıdır bekliyorum sorun olur mu bu?
Yeniden başlatmayı deneyin eğer açılmazsa muhtemelen soft brick olmuştur, Fastboot ROM kurmanız gerekir ve IMEI silinebilir.
Biliyorum dostum, eskide kaldığı için söyledim ya zaten.

Oradaki APK linkine basacaksın ne demek getapps uygulaması açılıyor? Ekran görüntüsü paylaş bari.

Tamamdır bir şekilde yüklemeyi başardım kusura bakmayın telefon güvenlik sorunu algılayıp otomatik olarak güvenli gördüğü gets appden indiriyordu oda eski sürüm olduğu için indiremiyordum.

https://github.com/topjohnwu/Magisk/releases/download/v25.2/Magisk-v25.2.apk indirme linki. Ama işe yaramaz muhtemelen.

Android sürümü ve marka?

Magisk'i indirebildim şu anda fakat telefonu yeniden başlatınca Fastboot ekranında kaldı bayağıdır bekliyorum sorun olur mu bu?

Yeniden başlatmayı deneyin eğer açılmazsa muhtemelen soft brick olmuştur, Fastboot ROM kurmanız gerekir ve IMEI silinebilir.

Çözüm
Hocam attığım linkte de diyordu eğer farklı bir root yöntemi ile yapıldıysa magisk yüklemeyin çökme olabilir diye büyük ihtimal olmuştur ve Fastboot Rom yüklemen gerekir. Umarım bootloader kilidi açıktır çok uğraştırmaz yetkili hesap vb. ve telefonunun sıfırlama ve güncelleme ile imei giden model değildir inşallah.

İnternetten araştırdım biraz ama yanlışlıkla Çin sürümünü yüklemişim tekrardan global sürüm yüklüyorum şimdi IMEI kaydı silinmemişti bu sefer gene resetlesem daha çok riske girer miyim yalama oldu iyice 🫤
IMEI silinmiyor olabilir her modelde siliniyor diye bir şey yok. Telefon modelini sordum ama halen cevap vermediniz. Size tavsiyem eğer xiaomi.eu varsa kurmanız.

IMEI silinmiyor olabilir her modelde siliniyor diye bir şey yok. Telefon modelini sordum ama halen cevap vermediniz. Size tavsiyem eğer Xiaomi. EU varsa kurmanız.

Kusura bakmayın Redmi Note 8 global sürümünü indirdim onu kuracaktım şimdi EU farkı ne oluyor globalden evdeki diğer telefonlarda global diye aynısını kurayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı