Uygun bütçeli PC toplama

Bütçe
1500-2000

garipgamerr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar malum durumlar belli. O yüzden fazla söze gerek yok :D. Bana çok uygun fiyatlı Valorant'ı 120 FPS en düşük ayarlarda açsa yeter. Öyle yağ gibi oyun keyfi beklemiyorum. Durumumuz iyi değil zaten. O yüzden desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant i5 istiyor ee o da birazcık pahalı bütçeyi biraz daha artırırsan alabilirsin
Öncelikle merhabalar arkadaşlar malum durumlar belli. O yüzden fazla söze gerek yok :D. Bana çok uygun fiyatlı Valorant'ı 120 FPS en düşük ayarlarda açsa yeter. Öyle yağ gibi oyun keyfi beklemiyorum. Durumumuz iyi değil zaten. O yüzden desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)

Ancak bunu toplayabildim.

Ancak bunu toplayabildim.

Ben şahsen 2.el yönelmeni söylerim çünkü 2.el temiz garantili güzel ürünler var toplarsan 2.el bir APU sistem toplayabilirsin

Geri
Yukarı