Uygun fiyata CS:GO Prime alınabilecek yer var mı?

minimesi100

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben CS:GO'da map yapacağım ama map yapmak için gerekli program da Steam'de. O uyguluma ise Counter-Strike: Global Offensive Prime alınca geliyor bir tek. 21. seviye olup Prime olsak bile gelmiyor. 250 TL verip Prime almak zorundayım yani sadece bu programı kullanmak için. İnternette ucuza CS alabileceğim bir yer var mı ve o hesap VAC'lı çıkarsa benim hesabımda VAC yer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanacağın programın ismini de bizimle paylaşırsan eğer belki Prime almana gerek kalmadan yardımcı olabiliriz. Son sorunun cevabı ise VAC olan hesap alırsan senin hesabın VAC yemez aldığın iki hesap ilişkili olmadığı için problem olmaz.

Kullanacağın programın ismini de bizimle paylaşırsan eğer belki Prime almana gerek kalmadan yardımcı olabiliriz. Son sorunun cevabı ise VAC olan hesap alırsan senin hesabın VAC yemez aldığın iki hesap ilişkili olmadığı için problem olmaz.

Programın adı CS:GO SDK zaten para ile Prime satın alırsak onunla beraber geliyor araçlar kısmına ama benim bu hesabımda Prime var ama 21 seviye olup Prime oldum para ile almadım bundan dolayı bende yok o program internetten bildiğiniz ucuza Prime hesap satan yerler var mı hiç?

Programın adı CS:GO SDK zaten para ile Prime satın alırsak onunla beraber geliyor araçlar kısmına ama benim bu hesabımda Prime var ama 21 seviye olup Prime oldum para ile almadım bundan dolayı bende yok o program internetten bildiğiniz ucuza Prime hesap satan yerler var mı hiç?
İtemsatış vs ama çoğu hile ile kasılmış veya bir ay sonra hesap sizden alınır riske girmeyin üzerine koyup 250tl verin

Geri
Yukarı