Uygun fiyata DDR4 RAM önerisi

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Bu RAM'in aynısından kuzenim için 1 tane daha almayı düşünüyoruz. Uyumlu RAM atabilir misiniz? Aynı marka model RAM şu anda stoklarda yok. Bununla uyacak sorun çıkarmayacak bir RAM önerisi yapar mısınız?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-10-06 at 17.58.19_599f93f4.jpg
    WhatsApp Image 2023-10-06 at 17.58.19_599f93f4.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 41
Sistemde takılı olan belleği satıp ikili bellek satın almanı tavsiye ederim.

3200MHz.

3600MHz:

Sistemde takılı olan belleği satıp ikili bellek satın almanı tavsiye ederim.

3200MHz.

3600MHz:

Yukarıdaki hocamın attığını alsak iyi olur mu? Çünkü olanı satıp almak biraz sıkıntı çıkartır.

Yukarıdaki hocamın attığını alsak iyi olur mu? Çünkü olanı satıp almak biraz sıkıntı çıkartır.
Satıp almak sorun çıkartacaksa @William Butcher hocamın önerdiğini alabilirsiniz.
Fakat dediğim gibi elinizdeki belleği satıp ikili bellek alıp kullanmak fiyat ve performans açısından en mantıklısı.

Aradaki fark çok problem değil, kuzenimin bilgisayarı ve sadece LoL oynuyor. Amaç Dual channel yapıp FPS'yi arttırmak.
Alabilirsiniz, bir problem çıkacağını zannetmiyorum. Üstelik aynı marka ve model, sadece MHz farkı var.
Bunun dışında bir ihtimal alacağınız üründe çip farkı olabilir.

Ben kendim birkaç gündür farklı MHz, çip, marka ve modele sahip 2 belleği kullanıyorum, şu ana kadar sorun çıkartmadı. Bilgi olması açısından açtığım konuyu inceleyebilirsin.

Bu arada ana kart marka ve modeli nedir?

Son düzenleme:
Alabilirsiniz, bir problem çıkacağını zannetmiyorum. Üstelik aynı marka ve model, sadece MHz farkı var.
Bunun dışında bir ihtimal alacağınız üründe çip farkı olabilir.

Ben kendim birkaç gündür farklı MHz, çip, marka ve modele sahip 2 belleği kullanıyorum, şu ana kadar sorun çıkartmadı. Bilgi olması açısından açtığım konuyu inceleyebilirsin.

Bu arada anakart marka ve modeli nedir?

ASUS A320 diye biliyorum ama emin değilim.

Geri
Yukarı