Uygun Fiyata E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur ?

Yer
Hatay
Daha fazla  
Merhaba, uygun fiyata e-ticaret sitesi nasıl kurabilirim ? Hazır panellerden tavsiyeleriniz var mı ? Web sitesi POS entegreli olacak ödeme yapılabilecek olmalıdır. Bir yerden teklif aldığımda yılda 1000 TL ödemem gerektiği söylendi ben sadece yılda banka POS ve alan adı ve hosting ücretine para ödemek istiyorum. 200 - 300 civarı tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.

Aynı konsept sadece züccaciye mağazası olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Züccaciye için düşündüm de; düz mantık şunları alıp:
- Domain (.com Uzantısı) (Godaddy'den) = 5TL
- Limitsiz Hosting = (Yıllık 70TL)
- e-Ticaret script 'i satın alımı = 50TL

yaklaşık bi 100TL ye kurulur fakat bol keseden yapmayıp daha da daraltırsanız, ücretsiz script kullanıp ayrıca hosting 'i sınırsız almayıp (gerek de olmaz sanırım sınırsız'a) toplam 15 TL civarı yapabilirsiniz.

Size söylenen fiyat büyük ihtimalle Script'in yapılış parasıdır. Ücretsizde alabilirsiniz, birine yaptırabilirsiniz de.

Tavsiyem Worpdress Panelidir.
growtopia

Açık kaynak kodlu OpenCart sistemi işinizi görecektir. Hosting firmalarında tek tıkla kurulum yapmanıza imkan sağlayan servisler mevcut. Ayrıca e-ticaret sitesi için vazgeçilmez olan SSL desteğidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı