Uygun Fiyata En İyi Ekran Kartı

Sepet

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Powercolor Red Devil RX 6750 XT
CPU: Ryzen 5 5600x
Ram: Corsair Vengeance Black LPX 16GB(2X8GB) 3600MHz CL16 DDR4
M.2 SSD: Kingston A2000 500GB
Motherboard: MSI B550M-A PRO
PSU: XPG Pylon 650W 80+Bronze "PYLON650B-BKCEU"
Case: MSI Mag Forge 100R
Merhaba GTX 1050 almayı düşünüyordum. Fakat 2. elleri bile çok pahalı, onun yerine idare adecek ucuz fiyatlı ekran kartı önerebilir misiniz?

OEM RX 460 alabilirsiniz, arkadaşlar söylediklerinde haklılar fiyat belirtin lütfen. Aliexpress'den ekran kartı almayın, ucuz diye aldanmayın. TR'den alın.

OEM RX 460 alabilirsiniz, arkadaşlar söylediklerinde haklılar fiyat belirtin lütfen. Aliexpress'den ekran kartı almayın, ucuz diye aldanmayın. TR'den alın.
Neye aldanmasın hocam. Biz yalan, yalnış bilgi mi veriyoruz. Aliexpress`den binlerce kişi var sistem bileşenleri alan. Kargonun geç gelmesinden başka sorun yok. Teknoloji şans işi, yurtiçinden aldığı üründe bozuk gele bilir. O kadar para vermektense, risk almaya değer.

Neye aldanmasın hocam. Biz yalan, yalnış bilgi mi veriyoruz. Aliexpress`den binlerce kişi var sistem bileşenleri alan. Kargonun geç gelmesinden başka sorun yok. Teknoloji şans işi, yurtiçinden aldığı üründe bozuk gele bilir. O kadar para vermektense, risk almaya değer.
Ürünü aldın, memnun kalmadın diyelim ya da her hangi bir sebepten dolayı vazgeçtin. Aide alma hakkın yok, 960 diye aldığın kart bambaşka bir kart çıkabilir, paranı belki geri alacaksın ama kaç hafta ya da ay sonra? Bu riskler TR'de de var ama en azından gidip elden alarak kontrol ederek alabilirsin. Ben yalan, yanlış bir bilgi veriliyor demedim, niye böyle algıladınız?
Ekleme : Ordsn bileşen alanlardan birisi de benim, anakart aldım ve paslı anakart geldi 90 $'lık üründen sadece 14 $ iade alabildim o da 1 ay sonra oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı