Uygun fiyata Gamepass almak mümkün mü?

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar zamanında kardeşim için Xbox Series S almıştım. Ona da Gamepass almıştım. Ama süresi bitmiş. Şimdi yenilemek istiyorum. Ama zam gelecek diyorlar. Bunu stoklamak gibi uzun vadeli alabiliyor muyuz? Yada İnternette eskiden stoklayanlardan ucuza alınabiliyor mu? Bilgilendirebilir Şeniz sevinirim.

Arkadaşlar zamanında kardeşim için Xbox Series S almıştım. Ona da Game Pass almıştım. Ama süresi bitmiş. Şimdi yenilemek istiyorum. Ama zam gelecek diyorlar. Bunu stoklamak gibi uzun vadeli alabiliyor muyuz? Ya da internette eskiden stoklayanlardan ucuza alınabiliyor mu? Bilgilendirebilir şeniz sevinirim.

Net bilmiyorum ama belki birçok Game Pass kodu alınarak yapılabilir.

Net bilmiyorum ama belki birçok Game Pass kodu alınarak yapılabilir.
O kodları daha önce Gamepass kullanmamış hesaplarda yapabiliyoruz diye duydum. Her seferinde hesap mı açmam gerekecek?

Arkadaşlar zamanında kardeşim için Xbox Series S almıştım. Ona da Gamepass almıştım. Ama süresi bitmiş. Şimdi yenilemek istiyorum. Ama zam gelecek diyorlar. Bunu stoklamak gibi uzun vadeli alabiliyor muyuz? Yada İnternette eskiden stoklayanlardan ucuza alınabiliyor mu? Bilgilendirebilir Şeniz sevinirim.

Bundan 3-4 ay önce 3 yıllık Gamepass aboneliği alınabiliyordu. Youtube'da bununla ilgili birçok video vardı. Onlara bir bakın halen o metodlarla alınabiliyorsa alabilirsiniz şu anki fiyatlarla tabi.

Mesela ben şu videodaki gibi yapmıştım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yöntem 3 yıl için halen çalışıyor mu bilmiyorum en azından 1 yıl alabilirsiniz gibi düşünüyorum. Metodu dikkatlice önce izleyin baştan sona ondan sonra adım adım uygulayın acele etmeden.

Evet kullanılmamış hesap olacak. Hep hesap açar halledersin ama ilerlemelerini kaybetmiş olursun diğer hesaplarında kalır. Buna tamamsan al.
Kardeşime alıyorum. Onun uğraşmasını istemem. Yukarıdaki arkadaş gibi yapamaz mıyım?

Bu yöntem 3 yıl için halen çalışıyor mu bilmiyorum en azından 1 yıl alabilirsiniz gibi düşünüyorum. Metodu dikkatlice önce izleyin baştan sona ondan sonra adım adım uygulayın acele etmeden.
İnceleyeceğim videouyu teşekkürler.

Peki sizce 3 yıllık daha önce alıp bu şekilde hesap satan var mıdır?

Kardeşime alıyorum. Onun uğraşmasını istemem. Yukarıdaki arkadaş gibi yapamaz mıyım?

İnceleyeceğim videouyu teşekkürler.

Peki sizce 3 yıllık daha önce alıp bu şekilde hesap satan var mıdır?

Yani neden satsınlar ki, bu kadar uyguna almışken :) Stoklamışlarsa bilemem tabi ama sanmıyorum. İsterseniz konu açın almak istediğinize dair ama hesabı alırsınız ve sonra sahibi hesabım çalındı deyip Microsoft'a başvurup tekrar geri alırsa paranız boşa gidebilir uyarayım dolandırılmaya müsait bir şey başkasından hesap almak.

Geri
Yukarı