Uygun fiyatlı 8 Bit Do Ultimate C nereden alınabilir?

yamanmuriqi

Picopat
Arkadaşlar 1000 TL'ye bu konsolu almaya karar verdim, en ucuz nereden alabilirim?
Sosyal'de genelde Banggood önerilmiş güvenilir mi? Varsa daha ucuz ve güvenilir söylerseniz sevinirim.

Bütçe bu kadarmı Max 1500 seviyesine gelirsen şu an severek kullandığım bir gameped önermek isterim.

Arkadaşlar 1000 TL'ye bu konsolu almaya karar verdim, en ucuz nereden alabilirim?
Sosyal'de genelde Banggood önerilmiş güvenilir mi? Varsa daha ucuz ve güvenilir söylerseniz sevinirim.

Aynı fiyata geliyor yeni kullanıcı indirimiyle 1080 TL oluyor. Zaten çoğu yer ya yurt dışı malı diye pahalı ya da ucuz olsa bile kablolu versiyonunu satıyor.

Banggod sitesinden yeni üye kuponu ile satın alabilirsin.

Bütçe bu kadarmı Max 1500 seviyesine gelirsen şu an severek kullandığım bir gameped önermek isterim.
hocam maksimum bu kadar çıkabiliyorum bu fiyatlara başka öneriniz var mı

Aynı fiyata geliyor yeni kullanıcı indirimiyle 1080 TL oluyor. Zaten çoğu yer ya yurt dışı malı diye pahalı ya da ucuz olsa bile kablolu versiyonunu satıyor.
buradan satın alıyorum o zaman teşekkürler

Banggod sitesinden yeni üye kuponu ile satın alabilirsin.
teşekkür ederim

Trust GXT 590 daha ucuz ama bütçeniz yeterli kalıyorsa 8BitDo daha mantıklı. 2. el olur dersenizde 8. nesil Xbox Controller olabilir.

Sıfır almayı düşünüyorum hocam umarım üzmez.

Bluetooth yerine Wireless almak mantıklı değil mi arkadaşlar?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Sıfır almayı düşünüyorum hocam umarım üzmez.

Bluetooth yerine Wireless almak mantıklı değil mi arkadaşlar?

Bence mantıklı kopmalar daha az olur Bluetooth karışıklığı olmayacağı için telefonda oynarım derseniz de OTG kablo deneyebilirsiniz ama olur mu emin değilim kendi kontrolcüm de yapıyordum eskiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı