Rehber Uygun Fiyatlı En İyi Oyuncu Koltuğu Hangisi?

O da olur hocam, maksat muhabbet olsun.

Hocam ben MediaMarkt'a çalışıyorum şimdi bu işin içindeyim ürününü bu zerre övenler tanıtımcı yani promotör oluyor siz belki Exvega tanıtımcısı değilsiniz ama cümleleriniz ve diğer ürünleri kötülemeniz beni Exvega çalışanı olduğnuza ikna ettiniz.

Hocam ben MediaMarkt'a çalışıyorum şimdi bu işin içindeyim ürününü bu zerre övenler tanıtımcı yani promotör oluyor siz belki Exvega tanıtımcısı değilsiniz ama cümleleriniz ve diğer ürünleri kötülemeniz beni Exvega çalışanı olduğnuza ikna ettiniz.
Hocam sürü psikolojisine gerek yok, böyle bir algı oluşmasına şaşırdım belki benimle ilgili olabilir. Ancak hem kendim hem arkadaşlarım hem iş yerinde ardı ardına tecrübem beni bu konuda net fikirli olmaya itiyor.

Koltuğum geldi ilk izlenim diğer ofis koltuğuma göre rahat geldi tek sıkıntısı bir koku var üzerinde, yapışıtırıcı kokusu gibi geldi ama olmayabilirde umarım erkenden geçer kokusu.
1701775800087.png

Koltuğum geldi ilk izlenim diğer ofis koltuğuma göre rahat geldi tek sıkıntısı bir koku var üzerinde, yapışıtırıcı kokusu gibi geldi ama olmayabilirde umarım erkenden geçer kokusu.
Eki Görüntüle 2042112
Hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, bu koku tüm markalarda oluyor sanırım çok sık denk geliyorum.

Hocam hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, bu koku tüm markalarda oluyor sanırım çok sık denk geliyorum.

Hocam dediğniz gibi kaburgaya denk gelen çıkıntıların içi dolu değil sadece iskeleti doldurmuşlar ama cüsseli olmadığım için oralara temas etmiyorum oturma minderi dolu dolu geldi umarım uzun kullanımda erken çökme yapmaz.

Hocam dediğniz gibi kaburgaya denk gelen çıkıntıların içi dolu değil sadece iskeleti doldurmuşlar ama cüsseli olmadığım için oralara temas etmiyorum oturma minderi dolu dolu geldi umarım uzun kullanımda erken çökme yapmaz.

Olsun hocam alınmış malın kötüsü olmaz, kötü bir ürün değil. sadece segmentler ile kıyaslayınca ben öneride bulunuyorum. 15'liyi şirkete almıştık oradan biliyorum incelemiştim.

Olsun hocam alınmış malın kötüsü olmaz, kötü bir ürün değil. Sadece segmentler ile kıyaslayınca ben öneride bulunuyorum. 15'liyi şirkete almıştık oradan biliyorum incelemiştim.

Dediğim gibi majör bir hatasını bulamadım koltuğun bel desteğini çıkarınca oturma alanı daha da büyüyor öyle kullanıyorum şu anda.

Exvega Andromeda Profesyonel Kumaş Masaj Yastıklı Oyuncu/Ofis Koltuğu

Kendi imkanlarımla satın alımdan 3 ay sonra inceleme gerçekleştirdim. Yakın zamanda yazılı olarak da forumda konusunu açacağım. İzlemek isterseniz iyi seyirler efendim.

Ekleme;

Şimdi geçmiş mesajları da okudum da... Arkadaşlar ben de şimdi videosunu yaptım. Çok beğendiğim ve ilk oyuncu koltuğum olduğu için. Ben de Exvega çalışanı mı oldum. :D ayıp gerçekten. Aşırı ve bariz şekilde Hawk Fab ile Exvega andromeda arasındaki farkları da koydum videoya. Direkt ev arkadaşım Hawk Fab kullandığı için şanslıyım. Amortisorü class 3 diye asla vazgeçmem ki müşteri hizmetleri benimle çok uğraştı. Titreşim bozuktu yenisi geldi, amortisör boyumdan dolayı kısa olmalıydı ayarlandı kısası geldi. Yani o şikayet olan ve çok övgülerle bahsedilen yorumlara bakıncs gerçekten firma mı kendini geliştirdi yoksa firma aynı bana mı denk geldi diye düşünüyorum. Ben aşırı memnun kaldım ki kurumsal toplu satış yaptıklarını gördükten sonra alışveriş yapmıştım.
@KrizNoe sen hiç aldırma hocam. Ben de ürünü alıp üç ay kullandıktan sonra senden daha fazla önerip fanboyu gibi oldum. Gram umursamıyorum dilediğinizi söyleyebilirsiniz, kendi tercihiniz arkadaşlar. Ben otele gittiğimde hizmetin olumsuz veya olumlu yorumlarına bakmıyorum, kendi deneyimlerimi paylaşıyorum. Burada da gerçekten andromedayı yağlayıp ballıyorum. Videoda da gösterdim zaten. İnkar etmeye gerek yok. Hawk Fab altı bomboş mekanizma tutuyorken andromeda da altında komple çelik var. Öne arkaya sallanmıyor, düz. Fabın çok öne gelmesini de beğenmemiştim. Uzun lafın kısası birileri bir şeyler dedi diye hayatınızda değişiklik yapmak yerine gerçekten içinizden yani hislerinizden gonlunuzden ve aklinizdan geçeni yapmanız daha doğru ve mutlu olmanızı sağlar. 10 yorumun 5'i överken 5'i Exvega'yı gömüyor. Ben aldım artık 11 yorumun 5'i gömerken 6'sı övüyor. İyi sosyaller :D

Son düzenleme:
Exvegadan kaç para aldın :d 24 saat kargo süresi yazmış 1 hafta bekledim. Ürün hatalı geldi kargoyu kabul etmediler tüketici haklarına verdim 5 ay sonra paramı geri alabildim. Ne anlatıyorsun ya. İğrenç bir koltuğu var. 1.80 boyum var en aşağıya çektiğimde ayaklarım yere değmiyor. Oturduğum gibi kıç kısmındaki kumaş yırtıldı. dikişi hatalı yapılmış.

Geri
Yukarı