Rehber Uygun Fiyatlı En İyi Oyuncu Koltuğu Hangisi?

Başlık sahibi Exvega çalışanı sanırım. Her yerde övmüş.

Değilim hocam, hawk önerdiğim, xdrive önerdiğim, zio önerdiğim onlarca konu var. O zaman ben hawk, xdrive, zio, exvega çalışanımı oluyorum.

Teknik özellikler konunun başında hocam, ben olmayan bir şeyi yazmıyorum, kıyaslama tablosu yaptım buna dayanarak bilgi veriyorum, aksini söyleyecekseniz tartışalım, istişare edelim. Benimde eksik yanlış bildiğim kısımlar olabilir. Ancak kategorinin ve konunun amacı belli dedikodu olsun diyede burada yazmak kimseye bir şey katmayacak.

15'li Plus.

Hocam ben direkt anladım Exvega promotörü olduğunu babasının firması gibi övüyor çünkü.
Valla ilk reklam gördüğümde denesem mi dediğim bir markaydı. Ama şişirilmiş reklamları ve bu konu ile beraber hater oldum gibi bir şey durduk yere. :D Şimdi konuyu da sessize aldım. Size de tavsiye ederim. Etrafımda kimseye önermem. Çünkü güven vermiyor tam tersine şüphe uyandırıyor artık. Forum yönetiminin da günahı var. Herkes farkında bir tek onlar değil herhalde. :)

Valla ilk reklam gördüğümde denesem mi dediğim bir markaydı. Ama şişirilmiş reklamları ve bu konu ile beraber hater oldum gibi bir şey durduk yere. :D Şimdi konuyu da sessize aldım. Size de tavsiye ederim. Etrafımda kimseye önermem. Çünkü güven vermiyor tam tersine şüphe uyandırıyor artık. Forum yönetiminin da günahı var. Herkes farkında bir tek onlar değil herhalde. :)
Hocam markalar, ürünler, modeller hakkında istediğinizi söyleyebilirsiniz, beni bağlamaz. ama benim şahsımı itham edemezsiniz. Size teessüf ediyorum.

Ayrıca ben kafama göre olmayan şeyler yazmıyorum, yazdıklarımın dayanağı var, teknik bilgiye göre, altını doldurarak yazıyorum. Varsa bir itirazınız, varsa daha iyi bildiğiniz onu yazarsınız burayı okuyan insanlarda bundan faydalanır.

Yani iftira atmak sizi yüceltmiyor, forumunda böyle bir etikliği yok, dedikodu yapacaksanız insan yaftalayacaksanız farklı mecralara yönelin. Ne forum, ne bu konu bunun yeri. bu

Burayı okuyan insanlar daha uygun şartlarda daha uygun ürün almak için geliyor. Bununla ilgili bilgiler yazın, deyin ki bu ürünü falanca mağazada denedim daha iyiymiş, daha kötüymüş, mekanizması şöyleymiş böyleymiş. Bunları yazın.

Size hakaret etmedim. Bildiklerimi de yazdım zaten. Ama sizin övme ısrarınız değişmedi. Hakaret etmedim. Size bir şey de söylemedim ve bu fikirde olan tek insan ben değilim. Sizinle kişisel bir sorunum olması imkansız. Gereksiz bir ithamda ya da eleştiri de bulunduysam affola ama o zaman doğru yolda değilsiniz. Bakın bunu kibarca da vurguladım zaten. Neyse ya ben tekrar sessize alıyorum bu konuyu. Herkese iyi forumlar.
Hocam amortisörde araştırdığım kadarıyla class 3 ve 4 arasında bir maliyet farkı yok, teknik detaylarına tam hakim olmamakla birlikte en önemli husus üretim tarihi olarak geçiyor sanırım.

Bütün markalar hakkında şikayetler var hocam, dedikodu kısmıyla artık pek ilgilenmiyorum açıkcası. 15'li alıp kurmuştum, yüzeysel bir incelemede yaptım. Koltuk anlamında inceleyeceksek fena değil ancak öyle andromedayla falan karşılaştırmak mümkün değil. 15'li mutfak süngeri kullanan içi boş bir koltuk.
1701698571423.png

Size hakaret etmedim. Bildiklerimi de yazdım zaten. Ama sizin övme ısrarınız değişmedi. Hakaret etmedim. Size bir şey de söylemedim ve bu fikirde olan tek insan ben değilim. Sizinle kişisel bir sorunum olması imkansız. Gereksiz bir ithamda ya da eleştiri de bulunduysam affola ama o zaman doğru yolda değilsiniz. Bakın bunu kibarca da vurguladım zaten. Neyse ya ben tekrar sessize alıyorum bu konuyu. Herkese iyi forumlar.

Eki Görüntüle 2041182

Daha ılımlıya dönen tavrınız için teşekkür ederim, ancak benim doğru yolda olup olmadığıma siz karar veremezsiniz, yine haddini aşan bir cümleye dönüşüyor.

Ben kullandığım bir üründen memnunsam tabiki yeri geldiğinde överim, kullanıp memnun olmadığım bir ürünüde gömerim, bu gayet doğal değil mi ? Bu tüm tüketicilerin sergilediği bir davranış değil mi ? sizi neden rahatsız ediyor. Öte yandan genel olarak hawk, zio, exvega, xdrive markalarından yani tam 4 markadan ürün öneriyorum, herkesin sorusu, beklentisi, boyu posu farklı, buna göre bildiğim kadarıyla öneriyorum bunun onlarca örnekleri var.

Bilmiyorum bana güven vermiyorsunuz. Burası da kamusal bir alan. Sorumluluğunuz da kamusal. Haliyle haddimi aştığını düşünmüyorum. İnsanları yönlendirmenin sorumluluğu sizin üzerinizde.

Geri
Yukarı