Uygun fiyatlı ev interneti önerisi

ImKai

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. İnternetimi değiştirmek istiyorum, uygun fiyata önerebileceğiniz bir internet var mı? Altyapım maksimum 83 Mbps VDSL destekli.

Merhaba. İnternetimi değiştirmek istiyorum, uygun fiyata önerebileceğiniz bir internet var mı? Altyapım maksimum 83 Mbps VDSL destekli.

TTNET 35 Mbps'lik 180 TL alabilrsiniz çok memnunuz teşekkürler #Türk Telekom, benim de altyapı VDSL öneririm ve hatta hızımızı arttırdılar 35 Mbps'den 50 falan oldu sanırım.

Comnet tercih etmek isterseniz kendim kullanıyorum ve öneririm. Taahhütsüz ön ödemeliler içinde fiyatı ortalama seyrediyor. Mobil uygulaması vs. de mevcut. Aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık satın alım seçenekleri mevcut.
Adsız.png

Adsız.png

TTNET 35 Mbps'lik 180 TL alabilrsiniz çok memnunuz teşekkürler #türk Telekom, benim de altyapı VDSL öneririm ve hatta hızımızı arttırdılar 35 Mbps'den 50 falan oldu sanırım.

Kullandığınız paketin linkini atabilir misiniz? Bulamadım da.

Comnet tercih etmek isterseniz kendim kullanıyorum ve öneririm. Taahhütsüz ön ödemeliler içinde fiyatı ortalama seyrediyor. Mobil uygulaması vs. de mevcut. Aylık, üç aylık, altı aylık ve yıllık satın alım seçenekleri mevcut.
Eki Görüntüle 1782969

Hoşuma gitti hocam değerlendireceğim.

1 sene 170 TL sonraki sene 219 TL yani pek de ilgimi çekmedi açıkçası.

Comnet bağlatmayı düşünürseniz davet kodu verebilirim. Bu sayede hem siz hem ben bir ay bedava kullanma şansı kazanıyoruz.

Biraz araştırıp almayı düşünüyorum davet kodu verirseniz süper olur.

Altyapınız iyiyse çok yüksek hızlı internet için TurkNet avantajlı fakat 100 Mbps ve altına indiğinizde fiyat avantajı kayboluyor hatta rakiplerinden daha pahalı oluyor. TurkNet 80 Mbps 250TL olunca Vodafone 50 Mbps ayda 100 TL'ye geçtim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı