Uygun fiyatlı Gaming laptop önerisi

İstediğiniz her oyunu oynarsınız, uzun yıllar götürür. Bütçe belirtmediğiniz için isteklerinizi en iyi şekilde karşılayan cihazlardan birini önerdim.

İstediğiniz her oyunu oynarsınız, uzun yıllar götürür. Bütçe belirtmediğiniz için isteklerinizi en iyi şekilde karşılayan cihazlardan birini önerdim.

Ben de bunun 2TB versiyonunu almayı planlıyorum.
Ekran parlaklığının ASUS ve MSI gibi cihazlara göre daha düşük olması (300 nit vs 500 nit) ve ısınma problemi olabildiği ve ekran kartının wattının bazı modellerde düşük olması nedeniyle performans kaybı olabileceği soyleniyor. Bilginiz var mı?
Açıkçası incelemelerini izlediğimde de çok beğendim. Donanımsal aynı ayar MSI ve ASUS modellerden en az 20-30 bin daha ucuz. Piyasadaki en F/P RTX 4090 ürün bence. Kullanımı çok uzun ömürlü olur mu bilemedim. HP laptop kullanan arkadaşlar genelde memnundu. Çocukluğumdan bu yana çokça ürününü kullandığım bir firma zaten. Türkçe değerlendiren video kısıtlı ve genelde sponsorlu videolar. Reddit gibi sitelerde de beğenen insan sayısı çok fazla ama çok olumsuz yorumlar da mevcut.

@remece iyi bir ürün. Soğutması fena değil, ısınıyor ama kullanıma engel değil, can sıkmaz. Ekran parlaklık olarak düşük ama IPS panel laptoplarin çoğu öyle. Güneş altında, açık alanda değilseniz sorun olmaz.

Bende de Omen 15 var, memnunum.

Teşekkürler.
Zaten genelde ev içi kullanacağım daha önceki laptop çok ısındığı için soğutucu standım da mevcuttu.

Yeni konular

Geri
Yukarı