Uygun fiyatlı internet paketi önerisi

Mkinist

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, öncelikle iyi akşamlar diliyorum;
Arkadaşlar evime internet bağlatmak istiyorum şimdiye kadar hep komşularımızla ortak internet kullandık biz onların internetini kullanıyorduk fakat bazı nedenlerle artık kullanmıyoruz. Zaten 3 Mbps'ı geçmiyordu download artık internet gerçekten hayatımızda önemli bi yerde. Bana uygun fiyatta ve bana sıkıntı çektirmeyecek bi oparatör ve kampanya önerebilir misiniz ve haftada 3 tane film ve online oyun oynayıp Youtube'da Technopat gibi seçkin bazı kanalları takip ediyorum. Kaç GB'lık bir internet almalıyım? Bir de 16 Mbps hız yeter mi? Şu an 3 bile yetiyor ama FHD izlemek hayal bana. 16 Mbps ile 2K veya FHD videoları izleyebilir miyim? Şimdiden teşekkür ediyorum, yorumlarınız için teşekkür ederim.

16 Mbps internet kullanıyorum 1440p çok nadiren takılma olsa da rahat bir şekilde izletiyor fakat 2K çözünürlükte izleyebileceğinizi sanmıyorum bir 30 saniye videoyu durdurursanız belki takılmadan izletir kalanı.Onun harici 16 Mbps gayet yeterli bana sorarsanız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı