TTNet 50 GB AKK İnternet Hızı Düştü

red28star

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Normalde TTNet 50 GB AKK 16 Mbps internet kullanıyordum. 50 GB'tan sonra hızı 3 Mbps'ye düştü biliyorum ama 2 gün önce bağlantının sürekli gidip gelmesinden dolayı modeme reset atmıştım. İlk internete bağlanamadım fakat 15-20 dk sonra TTNet'ten mesaj geldi kullanıma uygun hale gelmiştir diye. Modem fabrika ayarlarına dönmüş sonradan fark ettim ve öyle bağlandım. Bu seferde hızının düştüğünü fark ettim. Hız testlerinde ise 0,55 Mbps gibi komik bir rakam çıkıyor. TTNet'le görüştüm sorun modemde dediler. Başka modem deneme şansım da yok. Sorun gerçekten modemde midir? Eğer öyleyse bunu başka modem denemeden nasıl anlayabilirim?

Bende o tarz sorunlar yaşıyorum ya internet bağlanmıyor yada 10 denemeden 1 inde zar zor bağlanıyor 10dk sonra gidiyordu bende modemin arkasındaki wps ve wlan tuşlarına bastım şu an internete bağlanıyor ama çok yavaş büyük ihtimalle ttnet serverlarında sıkıntı var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı