Uygun fiyatlı mouse pad önerisi

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Giriş seviyesi mouse pad önerir misiniz? Bileğimi koyabilmek için başında yükseklik tepe olsun istiyorum. Dediğimi anladınız herhalde.

Ne kadar uygun fiyatlı acaba?
Bütçe bilerek belirtmedim. Şöyle soyliyim, oyun oynayan birisi değilim ancak sık bilgisayar kullanıyorum. Klavye, mouse ve gamepad gibi ekipmanları gidip bilgisayarcidan en ucuzlari arasından seçiyorum. Onun bir tık üstü kalitede olsun kumaşı falan bana yeter yani.

Mümkünse Amazon üzerinden link atabilir misiniz?

Bütçe bilerek belirtmedim. Şöyle soyliyim, oyun oynayan birisi değilim ancak sık bilgisayar kullanıyorum. Klavye, mouse ve gamepad gibi ekipmanları gidip bilgisayarcidan en ucuzlari arasından seçiyorum. Onun bir tık üstü kalitede olsun kumaşı falan bana yeter yani.

Mümkünse Amazon üzerinden link atabilir misiniz?
Ben eşime şunu almıştım. Dark ErgoPad Klavye + Mause Bilek Destekli Ergonomik Mousepad Set (440x55x17mm / 230x160x17mm) Amazon.com.tr Tabii fiyatı daha uygundu aldığımda. Gayet kaliteli ve bir süredir aktif olarak her gün kullanıyor. Hem klavye için bilek desteği de olmakta. Sadece mouse olarak bakacak olursanız tekli satılıyor mu bilmiyorum ama alternatif olarak bu var. Dark DK-AC-MPE01 ErgoPad Bilek Destekli Mousepad, 250x200x20 mm, Siyah Amazon.com.tr

Ayrıca bunlardan birisini alacak olursanız, kendi sitesinden de alabilirsiniz. Zaten amazonda da satıcı ve göndericisi firmanın kendisi. Kendi sistesinde daha uygun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı