Uygun fiyatlı oyuncu koltuk önerileri

Bütçe
900-1500
Merhaba. Uygun fiyatlı oyuncu koltuğu arayışımdan sonra birçok model buldum ve yorumlayarak benim gibi aramak isteyenlere yardımcı olmak istedim.

İlk olarak benim tercihim Hawk Fab V4 Kumaş Oyuncu Koltuğu oldu. Bir çok inceleme izledim sağlamlık ve kalite en önemlisi ise rahatlık bakımından uygun fiyatlı kategorisinde benim için en iyisi bu koltuk oldu. Hem sırt kısmının açısını hem de oturma kısmı ile birlikte açısını ayarlayabiliyorsunuz. Klasik aşağı yukarı mekanizması da var. Benim için en önemli ayrıntı kumaş olması oldu. Malum yaz aylarında deri bir koltuk terletecekti. Aynı zamanda yastık kısmına istediğiniz yazıyı da istediğiniz yazıyı yazdırabiliyorsunuz. Tüm bu özellikler bana bu koltuğu tercih ettirdi.

Kumaşlardan devam edersek XPrime Alpha Fab1 uygun fiyatlı bir seçim. Fakat diğer modeller gibi koltuğun sağ ve sol köşe kısımlarında bir mekanizma yok. Orta kısımdan tutturulmuş tek bir mekanizmaya sahip. Eğer arkaya yatırmak isterseniz oturma kısmı ile birlikte ufak bir esneme payı ile birlikte arka tarafa yatıyor. Ayakları krom yapıda. Bu koltuğu seçmememin nedeni benim fikrimce Hawk firması biraz daha özenli çalışıyor gibi. Karar size kalmış, arada ufak bir fiyat farkı var.

XPime Alpha modelinin 100 liralık bir fark ile kumaş olmayanı da var lakin yapısı deriden ziyade biraz naylonu anımsatıyor. İnceleme videosunda benim gözüme öyle geldi. Rahatsız hissettirebilir lakin kişiden kişiye değişir.

Sırada birçok YouTuber'in de yıllardır kullandığı XDrive 15'li modeli var. Bu da fiyatına göre gayet güzel bir tercih. Köşedeki kısımdan arkaya doğru yatırılabiliyor ve kilitleniyor. Dış kısmı suni deri. Şu anda kendi sitesinde birkaç renginin stoğu yok. İncelemelere baktığımda oturma kısmının dar olduğu söyleniyor. Bir çok kişi rahat edememiş. Tercih edilebilir bir koltuk.

Kendimce birkaç uygun fiyatlı koltuğu yorumladım. Eğer sizin de bir öneriniz olursa yazın lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı