Uygun fiyatlı parfüm önerisi

Jesse Pinkmann

Decapat
Daha fazla  
Daha önce hayatımda hiç parfüm kullanmadım. Güzel kokusu olan bir parfüm istiyorum öyle çok ağır kokuları sevmiyorum. Okyanus esintili hafif kokular güzel olur gibime geliyor ama daha önce hiç kullanmadığım için pek bir şey diyemiyorum. Uygun fiyatlı olarak bunu buldum: Avon Individual Blue 100 ml EDT Erkek Parfüm Yorumları, Fiyatı - Trendyol
Bütçe olarak çok fazla para harcamak istemiyorum. Aşağı yukarı bu fiyatlarda olabilir. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Eğer ağır kokuları sevmiyorsanız alacağınız parfümün üzerinde "EDT (Eau De Toilette)" yazmasına dikkat edin. EDT parfümün ortalama bir kokuya sahip olduğunu, "EDP (Eau De Parfum)" ise parfümün yoğun bir kokuya sahip olduğuna işaret eder.

EDC (Eau De Cologne)'ise EDT ve EDP'ten daha hafif, bilinen en hafif kokuya sahip parfüm türüdür. Bulunması nispeten zor denebilir, fakat eğer EDT parfümler de size ağır geliyor ise "EDC" parfümleri de araştırabilirsiniz.

Eğer şehrinizde "Bargello Parfüm" mağazası varsa mağazaya giderek nasıl bir koku istediğinizi belirtirseniz yardımcı olacaklardır. Bargello hem kaliteli hemde uygun fiyatlı sayılabilecek bir parfüm markası.

Eğer ağır kokuları sevmiyorsanız alacağınız parfümün üzerinde "edt (eau de toilette)" yazmasına dikkat edin. Edt parfümün ortalama bir kokuya sahip olduğunu, "EDP (eau de parfum)" ise parfümün yoğun bir kokuya sahip olduğuna işaret eder.

Edc (eau de cologne)'ise edt ve EDP'ten daha hafif, bilinen en hafif kokuya sahip parfüm türüdür. Bulunması nispeten zor denebilir, fakat eğer edt parfümler de size ağır geliyor ise "edc" parfümleri de araştırabilirsiniz.

Eğer şehrinizde "bargello parfüm" mağazası varsa mağazaya giderek nasıl bir koku istediğinizi belirtirseniz yardımcı olacaklardır. Bargello hem kaliteli hem de uygun fiyatlı sayılabilecek bir parfüm markası.

Şimdi baktım bargello mağazası varmış şehrimde. Aslında dediğiniz gibi gidip orada test etsem ve oradan alsam daha iyi olur. Sonuçta kokusunu bilmeden internetten bir parfüm alsam beğenmezsem elimde kalacak iadeyle falan uğraşacağım. Teşekkür ederim hocam uygun olduğumda bir gidip bakacağım.

Daha önce hayatımda hiç parfüm kullanmadım. Güzel kokusu olan bir parfüm istiyorum öyle çok ağır kokuları sevmiyorum. Okyanus esintili hafif kokular güzel olur gibime geliyor ama daha önce hiç kullanmadığım için pek bir şey diyemiyorum. Uygun fiyatlı olarak bunu buldum: Avon Individual Blue 100 ml EDT Erkek Parfüm Yorumları, Fiyatı - Trendyol
Bütçe olarak çok fazla para harcamak istemiyorum. Aşağı yukarı bu fiyatlarda olabilir. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Avon Individual Blue parfümünden 2 şişe bitirdim, saydığınız kriterlere bakılırsa bu parfümü kesinlikle beğeneceğinizi düşünüyorum. Gayet ferah, kimseyi rahatsız etmeyen sucul bir parfüm. Parfüm yazlık olduğu için kış aylarında kullandığınız zaman 3-4 saat kalıcılığı oluyor ve pek yayılmıyor ama onu söyleyeyim. Ben şişeyi yanımda taşıyıp 3 saatte bir tekrar sıkıyordum.

Bargelloya gidecekseniz eğer 509B, 511,615 kodlu parfümlerde istediğiniz kriterlere uyuyor.

Avon Individual Blue parfümünden 2 şişe bitirdim, saydığınız kriterlere bakılırsa bu parfümü kesinlikle beğeneceğinizi düşünüyorum. Gayet ferah, kimseyi rahatsız etmeyen sucul bir parfüm. Parfüm yazlık olduğu için kış aylarında kullandığınız zaman 3-4 saat kalıcılığı oluyor ve pek yayılmıyor ama onu söyleyeyim. Ben şişeyi yanımda taşıyıp 3 saatte bir tekrar sıkıyordum.

Bargelloya gidecekseniz eğer 509B, 511,615 kodlu parfümlerde istediğiniz kriterlere uyuyor.
Ya hocam ne yalan söyleyeyim havalar o kadar soğuk ki çarşıya inmeye üşeniyorum :D tam söylediğiniz gibi benim de aradığım ferahlık hafif ve hoş bir koku. O zaman avonu sipariş edip geçiyorum ya beğenirseniz diyosaniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı