Uygun fiyatli renk dogrulugu ve panel kalitesi yuksek dizüstü önerisi

Erencalik

Decapat
Tek amacım Adobe Photoshop'ta tasarım yapmak. O nedenle Photoshop'u açıp kullandırması yeterli.

Beklentim.
Full HD.
IPS.
Renk doğruluğu.
Panel kalitesi.

Bu beklentilerim çok yüksek fiyatlara karşılanıyor. Bense ucuz bir model arıyordum. Kafamdaki model hometech alfa 700C.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu aleti önerecektim 1080p ips ekran bu fiyata neredeyse hiçbir cihazda yok. Tabii biz i5 li i7 li 16 gb ramli cihazlarda bile tıkanmalar yaşıyoruz büyük projelerde, biraz ağır çalışmasını göze alman lazım. Bu arada photoshop tasarım yapmak için değildir. Photoshop fotoğraf düzenlemesi içindir, tasarım için adobe illustrator kullanıyoruz. Photoshop biliyorsan biraz vakit harcayarak illustrator de öğrenebilirsin.

Web tasarımda zaten pixelm bazda çıktı almak gerekiyorken aynı zamanda flat renkleri zaten kodlarla hallediyorken üstüne birde yılların alışkanlığını ekleyince Photoshop dışımda çalışmayı sevmiyorum.

Yeri geliyo 100 200 mb lık psd ler açıp renderlamam gerekiyo iş görür umarım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı