Uygun fiyatlı RTX 4080 sistem toplama

Bütçe
50.000 - 55.000

Jeffrey Dahmer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süre düşünmenin ardından 3090-4070 Ti arasında gidip gelirken, neden 4080'li bir sistem toplamıyorum dedim. Fakat içine girince çıkamadım ekran kartını buluyorum işlemci uyumsuz oluyor işlemci buluyorum anakart derken çıkamadım işin içinden. Bana en uygun fiyatlı 4080'li bir sistem önerisi yapabilir misiniz? Kullanma amacım %40 iş, %60 Gaming.

@messinicocugu
@Merdo34
Arkadaşlar sizin bilgilerinize güvenerek etiketliyorum. Öneri yapabilirseniz şimdiden sonsuz teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir süre düşünmenin ardından 3090-4070 Ti arasında gidip gelirken, neden 4080'li bir sistem toplamıyorum dedim. Fakat içine girince çıkamadım ekran kartını buluyorum işlemci uyumsuz oluyor işlemci buluyorum anakart derken çıkamadım işin içinden. Bana en uygun fiyatlı 4080'li bir sistem önerisi yapabilir misiniz? Kullanma amacım %40 iş, %60 Gaming.

@messinicocugu
@Merdo34
Arkadaşlar sizin bilgilerinize güvenerek etiketliyorum. Öneri yapabilirseniz şimdiden sonsuz teşekkürler.
İşlemci olarak yeni çıkacak Ryzen 7800x3D işlemci koyup bu sistemi almanı öneririm bu işlemciyi sadece fiyat belirtmek adına koydum.
Bu sisteme bakabilirsin.

5900x
X570 anakart ( asrock , MSI , colorfull )
Zotac 4070 ti trinity oc veya aero modelleri.
Bunları bir düşün istersen. .

Bunlar 58.3K tutuyor bütçeyi aşamasan işlemciyi 7700 yapabilirsin.

Geri
Yukarı