Uygun fiyatlı soğutucu önerisi

EfeMertY

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Laptopum için bir soğutucu arıyorum. Fiyatları ve piyasayı bilmediğimden dolayı bir bütçe veremiyorum şimdilik. Laptopun içeriden pişmesini engelleyecek ve ömrünü devam ettirecek uygun fiyatlı, bu ekonomide ne kadar uygun olur bilmiyorum, bir soğutucu önerisi yapabilirseniz çok sevinirim. Ultra bir şeye ihtiyacım yok, işimi görmesi yeterli olur.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınızın alttaki hava kanallarının konumu nasıl? Fiyat ve ürün kalitesinden çok hava kanallarına doğrudan havanın girmesi önemli çünkü.

Bütçeniz elveriyor ise bunu önerebilirim. Eğer ki bütçeniz yetmiyorsa daha uygun bir şeyler de bakabiliriz, ancak bu önerdiğimin inceleme videosunu da paylaşayım sıcaklıklara ne kadar etki ettiğini görmek isterseniz diye:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeniz elveriyor ise bunu önerebilirim. Eğer ki bütçeniz yetmiyorsa daha uygun bir şeyler de bakabiliriz, ancak bu önerdiğimin inceleme videosunu da paylaşayım sıcaklıklara ne kadar etki ettiğini görmek isterseniz diye:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam biraz daha düşük fiyatlısı var ise daha iyi olur benim için.

Hocam biraz daha düşük fiyatlısı var ise daha iyi olur benim için.
Buna bakabilirsiniz o zaman, ben 2 senedir aynı ürünü kullanıyorum hala daha bozulmadı ve işe yarıyor. Biraz performansı düşmüştü, dün içini açıp temizledim yine ilk günkü performansına döndü. Sıcaklık olarak da 5-10 derece arası farkediyor. Ayrıca benim bilgisayarımın da hava kanalları sizinki gibi.

Buna bakabilirsiniz o zaman, ben 2 senedir aynı ürünü kullanıyorum hala daha bozulmadı ve işe yarıyor. Biraz performansı düşmüştü, dün içini açıp temizledim yine ilk günkü performansına döndü. Sıcaklık olarak da 5-10 derece arası farkediyor. Ayrıca benim bilgisayarımın da hava kanalları sizinki gibi.
Bunu alacağım hocam teşekkür ederim. Taşınabilirlik konusunda nasıldır bu ürün?

Yeni konular

Geri
Yukarı